لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
توجه: سفارش شما روز یکشنبه 23 بهمن تحویل پست داده خواهد شد.
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هایدگر متاخر

نویسنده:
جرج پتیسون

به سوی هولدرلین 

علاوه‌بر شرح‌های بسیار ‌هایدگر از متفکران بزرگ سنت فلسفي، او همچنین یک خواننده و مفسر علاقه‌مند به ادبیات و به‌ویژه شعر بود. برخی از علایق ادبی هایدگر در آثار چاپ‌شده‌اش چندان آشکارا بیان نشده‌اند. (به این ترتیب، بر خلاف گواهی‌های روایی دربارة تأثير عظیم داستایفسکی بر او، اشارات اندکی به این رمان‌نویس روس در سخنرانی‌ها و نوشته‌های هایدگر وجود دارد.) با این حال، برخی دیگر به کانون تأملات فلسفی مهمی بدل شدند. این امر به‌ویژه در مورد برخی از شاعران آلمانی مانند گئورک تراكل، راینر ماریا ریلکه، اشتفان گئورگه، گوتفرید بن، شاعر محلی یوهان هبل و مهم‌تر از همه، فریدریش هولدرلین صادق است؛ کسی که هایدگر مجموعه سخنرانی‌ها، ارجاعات موقعیتی و مباحثی را به او اختصاص داد (مجموعاً چهار جلد از مجموعه آثارش) و حتی خوانشی از اشعارش را ضبط کرد. در واقع هایدگر، پس از نیچه، به هولدرلین بیش‌تر از همة دیگر نویسندگان یا متفکران پرداخت.

صفحه ۲۰۷

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بازمانده روز

بازمانده روز

‎فايده‌اش چيست كه اينقدر نگران باشيم كه براى راه بردن زندگى خودمان چه كارهايى مى‌توانستيم يا نمى‌توانستيم بكنيم؟ كافى است كه امثال بنده و شما، دستِ‌كم سعى كنيم سهمى كه به سرمايه‌ى اين دنيا اضافه مى‌كنيم، حائز حقيقت و ارزش باشد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow iconSome text some message..