لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نورجهان

نویسنده:
كریستیان بوبن

برای آنکه چیزی را به‌خوبی ببینیم، باید سوگوار آن گردیم. برای آنکه دنیا را به خوبی درک کنیم، باید برون از آن و بنابر این مرده باشیم. هرگز کسی به دقت کودکی که در گوشه‌ای نشسته و دیگر انتظار والدین خویش را نیز نمی‌کشد، زنگ تفریح را به نقاشی درنمی‌آورد. این کودک که به اشارتی نیز می‌تواند آنچه را که روی می‌دهد و آنچه را نیز که روی نمی‌دهد وصف کند، این دعوی تقریبا فروتنانه را دارد که هر قدر بیشتر از آنچه به وقوع می‌پیوندد فاصله گیرد، بهتر آن را بیان می‌کند. آن کس که غایب می‌شود، بهتر از همه می‌تواند از حضورها سخن گوید. او خویشتن را با هیچ چیز نمی‌آمیزد و به همین سبب است که بهتر از هر کس می‌بیند. دید او دقتی در حد کمال دارد، همو که دنیا را از شعاع مردمک دیدگان خویش روان می‌سازد. این حال سبب می‌گردد که به هر آنچه می‌تواند ببیند، با دید پرونده‌ای شکاری نظر کند.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ماجرای خشونت‌بار یک عشق خالص

ماجرای خشونت‌بار یک عشق خالص

کتاب همراز نوشته هلن گرمیون روایتی از رنج کشیدن بشر است این داستان درباره خودخواهی باورهای نادرست و عشق است این سه مسئله آن‌چنان به هم در می‌آمیزند که حقیقت را می‌پوشانند. این داستان در دوران حمله آلمان به فرانسه در طول جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد. واقعیت‌های تاریخی این دوران چنان در شخصیت‌های داستان رسوخ می‌کند، که انسانیت آن‌ها را به چالش می‌کشد. این کتاب ترکیبی از روایت تاریخی و تعلیق روانشناسانه است.  بیشتر بخوان
 همواره در گریز

همواره در گریز

کتاب دیوانه‌بازی اثر کریستین بوبن یا کریستیان بوبن است. او در این کتاب راوی داستان زندگی دختری با روحیات خاص و ویژه است. این کتاب بارها در ایران ترجمه شد. پرویز شهیدی یکی از افرادی است که این رمان را ترجمه کرد و نشر چشمه در سال 1382 آن را منتشر کرده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات دوستان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم كریستیان بوبن
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی پیروز سیار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..