لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نترس باش

نویسنده:
جین کیس

جسور باش

روزی که رئیس جمهور، جان اف کندی، اعلام کرد آمریکا خیال دارد به ماه سفر کند را به یاد نمی‌آورم چون خیلی کوچک بودم، اما بزرگ شدن در دنیای پروژه‌های بلند پروازانه را خوب به خاطر دارم؛ به خوبی کلمات فراموش نشدنی کندی که می‌گفت این کار را انجام می‌دهیم «نه برای این که آسان است، بلکه به این علت کـه دشوار است.» امروزه واژه پروژه‌های بلندپروازانه برای توصیف هرگونه تلاش بزرگ و جسورانه‌ای به کار می‌رود، از این رو نمی‌دانم آیا می‌توانیم درک کنیم کـه شرط بزرگ رئیس جمهور کندی در سال 1961، چقدر جسورانه و بلند پروازانه بود؟ قدم گذاشتن برمـاه، قماری بزرگ بود. آمریکایی‌ها حتی برای تصـور چنین شاهکاری مهیا نبودند. آن زمان که رئیس جمهـور تعهدش را اعلام کرد، ما الزامات ضروری ساخت موشک را هم نداشتیم ، چه برسد به فناوری قطعات سبک وزن برای سفینه فضایی کـه بتوان آن را به فضـا فرستاد توانایی کاهش اندازه سیستم مورد نیاز برای زیرنظر داشتن کپسول در فضا و حتی دانش تجربی ریاضی و فیزیک را نداشتیم که به ما بگوید چطور یک سفینه را به فضا پرتاب کنیم و آن را بازگردانیم؛ اما همان طـور کـه رئیس جمهور کندی گفت:«ما انتخاب می‌کنیم که در این دهه به ماه برویم.» انتخاب کردیم؛ و انجامش دادیم.

صفحه ۵۷

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پریِ کوچکِ غمگین (بخش اول: زندگی)

پریِ کوچکِ غمگین (بخش اول: زندگی)

فروخ فرخزاد شاعر و هنرمند نام‌آشنا، به تاریخ پانزدهم دی ماه 1313 در تهران متولد شد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات هورمزد
مشاهده همه arrow iconSome text some message..