لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ناهنجاری

نویسنده:
اروه لوتلیه

ناهنجاری رمان بی‌نظیری است، با نگاهی به انسان در شرایطی که هرگز تجربه نکرده است. در وضعیتی که منطق با اتفاقی جادویی رودررو می‌شود، شرایطی که در آن می‌توان گوشه‌هایی از روح را کاوش کرد که معمولاً از دست ما می‌گریزد.

در ژوئن ۲۰۲۱، رویدادی غیر قابل درک زندگی صدها مرد و زن را که همه مسافران پرواز پاریس به نیویورک هستند، زیر و رو می‌کند. از جمله بلیک، مرد خانواده‌دار محترمی که در واقع قاتلی قراردادی است، اسلیم بوی، ستاره پاپ نیجریه‌ای که از زندگی دروغین خود خسته شده است، ژوانا، وکیل توانمندی که گرفتار مسائل شخصی خود است، و ویکتور میزل، نویسنده‌ای که کتاب‌هایش بازاری ندارند ولی ناگهان به قله معتبر شهرت و موفقیت می‌رسد.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 به آواز باد گوش بسپار

به آواز باد گوش بسپار

مدتی پیش از آن، تلاش کرده بودم داستان کوتاهی بنویسم که مضمون اصلی‌اش، معنای زندگی بود. هیچ وقت تمامش نکردم، اما فرایند فکر کردن به علت وجودی1 مردم، چارچوب ذهنی غریبی درست کرد؛ نوعی وسواس فکری. مرا وادار کرد همه چیز زندگی‌ام را به اعداد تبدیل کنم. این وضعیت حدود هشت ماه طول کشید. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات همان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اروه لوتلیه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..