لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نام من سرخ | نشر مروارید

نویسنده:
اورهان پاموک

در عرض این هفت سال، پانصد و شصت بار در استانبول دست‌به‌دست شدم. خانه، مغازه، بازار، مسجد، کلیسا و کنیسه‌ای نماند که گذارم به آنجا نیفتد. هرچه بیشتر گشتم متوجه شدم شایعاتی که پشت‌سرم جریان دارد، افسانه‌هایی که می‌سازند و دروغ‌هایی که در حق من می‌بافند، بیش از آنی است که تصور می‌کردم. مدام سرزنش می‌شدم که جز من چیز دیگری ارزش ندارد، بی‌رحمم، نفرین‌شده‌ام، خودخواهم، دنیا با دستان من می‌گردد و اگر مرا داشته باشی، می‌توانی هر چیزی را بخری، کثیف و بی‌شخصیت و رذلم. کسانی که متوجه می‌شدند تقلبی هستم، عصبانی‌تر می‌شدند و سخنان زشت‌تری نثارم می‌کردند. هرچه ارزش واقعی‌ام پایین‌تر می‌آمد، ارزش استعاری‌ام بالاتر می‌رفت. اما به‌رغم تمام این استعاره‌های بی‌رحمانه و افتراهای بی‌ملاحظه، متوجه شدم اکثر مردم از صمیم قلب به من علاقه دارند. به‌نظر من، در این روزگار خالی از مروت، محبتی چنین قلبی و حتی جنون‌آمیز چیزی است که همه‌ی ما را به وجد می‌آورد.

صفحه 164

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تلاش برای برابری

تلاش برای برابری

الیف شافاک یا الف شفق، از نویسندگان موفق ترکیه است. وی به سبب فعالیت‌های گسترده‌ی خود در ادبیات، نشان بین‌المللی شوالیه فرانسه را دریافت کرد. او در کتاب‌های خود دغدغه‌های فمنیستی، اجتماعی، فرهنگی و... را مطرح می‌کند. چهل قانون عشق، سه دختر حوا، محرم، فکر نکن تنهایی، آینه‌های شهر، شیر سیاه،  و... از آثار مطرح او هستند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات مروارید
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اورهان پاموک
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی تهمینه زاردشت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..