لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

میم و آن دیگران

نویسنده:
محمود دولت آبادی

بخوریم.» بله، چای دوست داشت. از کنار تخت فاصله گرفتم تا جلو دستشویی لیوان را آب بکشم. آب جوش توی فلاسک بود و تی‌بگ هم کنارش. بلندترک گفتم: «قهوه هم می‌توانم برایت درست کنم.» اما می‌دانستم به چای رغبت بیشتری دارد. تا گرم چای و قند و شیرین کردن چای بودم، گفتم: «بعدش قهوه هم درست می‌کنم، ساده‌ست» و تا برگردم با لیوان و قاشق چای‌خوری – بعدا از فرزانه شنیدم که گفته است: «این دولت‌آبادی همه‌ی چای‌ها را خودش می‌خورد!» بی‌راه نمی‌گفت – یک نصف لیوان قهوه هم برای خودم درست کرده بودم. چای را با لذت تمام با قاشق چای‌خوری نوشید. افراد می‌آمدند ملاقات. تا می‌رسیدند کنار تخت باشان دست می‌داد. اشخاص، شاید معنای دراز شدن دست او را بسوی خودشان، بدرستی درنمی‌یافتند. آنها فکر می‌کردند آن دست استقبال و خوش‌و‌بش است که طرف‌شان دراز می‌شود. اما من احساس می‌کردم او با ایشان بدرود می‌کند، بی‌حوصله و بی‌کلام.

صفحه 122

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سلوک

سلوک

 پس من چه میزان حرف زده‌ام و حرف می‌زنم و حرف می‌زنم بی‌آن‌که دیگری – یا خودم حتی – صدای نفس‌هایم را بشنود و بشنوم؟ حالا باز هم سکوت و سکوت و سکوت. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم محمود دولت آبادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..