× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مکتب دیکتاتور ها

نویسنده: اینیاتسیو سیلونه

مکتب دیکتاتورها همزمان با نان و شراب نوشته شده است و همانند آن، نخستین بار در سال 1938 به زبان آلمانی در زوریخ انتشار یافت. این کتاب بیست و چهار سال بعد، یعنی در سال 1962، برای اولین بار به زبان ایتالیایی در این کشور منتشر شد و مانند دیگر آثار پیشین سیلونه توسط خود او مورد تجدیدنظر کلی قرار گرفت. ترجمه‌ی فارسی از متن نهایی کتاب، که در سال 1979 چاپ شد، انجام گرفته است.

 دو آمریکایی مشکوک و عجیب، به نام‌های پروفسور پیکاپ و آقای دبلیو، در آستانه جنگ جهانی دوم به اروپا می‌روند. و این زمانی است که به گفته‌ی ستاره‌شناسان سوییسی، وقوع جنگ در آن از هر زمان دیگری نامحتمل‌تر است، زیرا شرایط جوی بسیار خوش و عالی است، همان‌گونه که در بهار سال 1914، یعنی پیش از آغاز جنگ جهانی  اول بود! دو مسافر آمریکایی در شهرهای مختلف اروپا به مکان‌های تاریخی سر می‌زنند و با شخصیت‌هایی که مستقیم یا غیرمستقیم با رژیم‌های دیکتاتوری در رابطه‌اند دیدار می‌کنند و کتاب‌های بسیار می‌خرند و یادگار‌های مسخره و بی‌ارزشی را که ظاهرا با تاریخ دیکتاتوری مرتبط است گردآوری می‌کنند. سرانجام به زوریخ می‌رسند. هدف این دو نفر این است که از اروپایی‌ها، که در زمینه‌ی دیکتاتوری تاریخی طولانی و تجربه‌ای غنی دارند، درس بگیرند و به آمریکا برگردند و با بهره‌گیری از آموخته‌های خود در آنجا نیز رژیمی دیکتاتوری برپا کنند.

صفحه 9


قیمت: 14,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دوست بازیافته

دوست بازیافته

رمان دوست بازیافته در مورد دوستی دو نوجوان ۱۶ ساله است؛ دوستی کوتاهی که در روزی گرفته و تیره از زمستان خاص آلمان شروع می‌شود و با آغاز جنگ جهانی دوم از بین می‌رود، اما تاثیر آن تا آخر عمر مانند باری بر دوش راوی می‌ماند. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 مثل خون در رگ های من

مثل خون در رگ های من

ناموجود
 بازار یابی مد

بازار یابی مد

32,000 تومان
 جهان هولوگرافیک

جهان هولوگرافیک

54,000 تومان
 گوینده اخبار سكوت كرده است!

گوینده اخبار سكوت كرده است!

7,500 تومانSome text some message..