لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

موج نو فرانسه

نویسنده:
میشل ماری

در این کتاب میشل ماری، سینه فیل و پژوهشگر افسانه ای سینمای فرانسه، ضمن ساخت یک نقشه سه بعدی از «مکتب» موج دو، شرحی از نحوه شکل گیری و شکل شناسی آن سیر به دست داده است ، فهرست مطالب این کتاب به تنهایی سرشار از ایده های سال والی های روانی پیش رو است.

دادلی اندرو

موج نوی فرانسه همچنان یکی از مهم ترین و معروف ترین جنبش ها در تاریخ سینماست . در این بین،کتاب موج نوی فرانسه، به قلم یکی از برجسته ترین پژوهشگران جهانی در این حوزه ، مقدمه ای زینده و جاندار براین برهه حساس سینمایی است . در این کتاب ، میشل ماری از زوایای مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و تاریخی به بحث درباره موج نوی فرانسه می نشیند، در همان حال که پرداختن به دغدغه های تکنیکی و زیبایی شناختی را نیز از یاد نمی برد. ماری ضمن تشریح مهم ترین خصوصیات موج نو ، کارگردان‌ها، تهیه کننده ها، بازیگران و فیلمبرداران اصلی این جنبش را معرفی میکند. کتاب موج سوی فرانسه، با داشتن تصاویر سینمایی مختلف و یک گاهشماری ویژه از رویدادهای مهم این دوره کتابی لازم برای همه کسانی است که به این برهه حساس و خلاق در تاریخ سینما علاقه مند هستند.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جنگ چهره زنانه ندارد

جنگ چهره زنانه ندارد

«ما توی زمین زندگی می‌کردیم... مثل موش کور... بهار که می‌شد یه شاخه می‌آوردی و می‌ذاشتی رو تاقچه. تماشاش می‌کردی و شاد می‌شدی. آخه فردا ممکن بود نباشی. به این خاطر به خودت فکر می‌کنی. و سعی می‌کنی شاخه رو به خاطر بسپاری... از خونه برای یکی از دخترها لباس زنانه‌ی پشمی فرستادن. ما حسودی‌مون می‌شد، با این‌که می‌دونستیم امکان پوشیدن لباس شخصی تو جنگ وجود نداشت. ارشدمون که مرد بود، غر زد و گفت «بهتر بود واسه‌ت ملافه می‌فرستادن. فایده‌ش بیشتر بود.»  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بیدگل
مشاهده همه arrow iconSome text some message..