لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مقالات تقی زاده (جلد چهارم)

نویسنده:
ایرج افشار

جلد چهارم از مجموعه مقالات شادروان سیدحسن تقی زاده به نوشته‌های سیاسی و سرگذشتگی ایشان اختصاص دارد که به زبان‌های فرانسه، انگلیسی و آلمانی نگاشته شده بود و بهره‌مندی عام از آن در گرو ترجمه به زبان فارسی بود که این مهم به همت شادروان مرتضی ثاقب فر بر آورده شد. هفت مقاله از این مقالات که در دوران خروج اجباری تقی زاده از ایران و اقامت در عثمانی نگاشته شده است، از شمار کارهای تحقیقی و تاریخی اوست که بسیاری از مطالب آن برای ایرانیان تازگی دارد و در آنها از اوضاع و احوال سیاسی، اجتماعی و مدنی ترکها و عربها و تمایلات سیاسی آنان سخن رفته است. بخش دیگر آن به اعلامیه‌های سیاسی اختصاص دارد که در آنها از میهن پرستان ایران، درخواست ایران از انگلستان و یادداشت درباره خواسته‌ها و آرزوهای ایران سخن می‌رود. 

در بخش سوم مسائل آذربایجان، و سازمان ملل، مخصوصاً جلسات شورای امنیت و سخنرانیهای نماینده ایران در شورای امنیت سخن رفته است. 

بخش چهارم این کتاب، برخی از اسناد زندگی سیدحسن تقی زاده را دربردارد که عمدتاً مبتنی بر شناخت دیگران از او و درباره اوست...

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پس از سال‌ها....

پس از سال‌ها....

کتاب بعد از پایان رمانی است با حجم متوسط و داستانی ساده و قابل‌پیش‌بینی؛ اما در خلال ماجراهای روزمره‌اش، حرف‌های مهم و قابل‌تأملی برای گفتن دارد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات توس
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ایرج افشار
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مرتضی ثاقب فر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..