× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

معجزه گر خاموش

نویسنده:
رضا حیات الغیب

یک ضرب‌المثل بسیار پرمعنی بومی آمریکا می‌گوید: "هیچ درختی دارای شاخ و برگ‌هایی چنان احمق نیست که از سرنادانی به جان هم بیفتند."

نتیجه یک چنین رفتاری را توسط شاخه‌های درخت در نظر مجسازید! درخت و همه اجزایش می‌میرند. با این حال، این کاری است که ما وقتی خودمان را جدا از سایر مردم که از همان عقل الهی نشأت گرفته‌اند می‌بینیم ، انجام می‌دهیم.

ما مخلوق و پرورده خدای خود و ثمره اراده شعور الهی هستیم و هرگز قادر به سست کردن رشته پیوند خود نیستیم، باید به جای اینکه خود را موجودی بیگانه با کائنات درنظر بگیرید. اثر و نشانه‌ای از آن بدانید. چیزی را که ما به عنوان وجود روحانی خود عملا باید در اندیشه خود جاری سازیم این است که خداوند آن وجود نادیده‌ای است که سبب هستی ماست و مدام در کار رشد و پرورش شما در این جهان است ذات الهی نیز از جوهره فیزیکی شما، از محیط شما و هرکس و هر چیز دیگر موجود در کائنات جدایی ناپذیر است. چنانچه طور دیگری فکر می‌کنید، باید گفت که شما برناتوانی خود جهت تسلط برسرنوشت‌تان و جذب هرچیزی به طرف خود می‌افزایید.

وقتی بدانید که شما درست مانند سیبی که از یک درخت است، ثمره این جهان هستید، آنگاه با این هویت روحانی خود را می‌شناسید.

صفحه ۵۶

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

واژه‎ی هجرت بار معنوی ویژه‎ای دارد و ادبیات پر از لحظات هجرت‎گونه‎ای است که در آن قهرمان به جهان درون و معنویت کشیده می‎شود و از دنیای عینی و مادی می‎گریزد. هجرت از زندگی و واقعیت به معنویت و ذهنیت. توماس مان در رمان کوه جادو، از وضعیت ذهنی و جسمانی ویژه‎ی بیمار بودن به عنوان پلی برای سیر به معنویت استفاده می‎کند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی
Some text some message..