لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مدرنیته، پزشکی و سلامت

نویسنده:
گراهام اسکمبلر
پل هیگز

پیش گفتار
گراهام اسکمبلر و پل هیگز

معدود محققانی در کانون یا خارج از حوزه‌ی جامعه شناسی هستند که سرعت پیش رفت و عمق تغییرات اجتماعی را در نیمه‌ی آخر قرن بیستم مورد بحث قرار می‌دهند. این تغییرات در سطح کلان از سقوط اتحاد جماهیر شوروی در اواخر دهه ی ۱۹۸۰ گرفته تا تغییرات در سطح خرد مثل تنوع سریع مصرف گرایی و سرایت سبک‌هایی غربی از مفاهیم هویت و خود ادامه یافت. با وجود این، اختلاف عقیده‌های زیاد و اغلب بحث انگیزی در مورد نحوه‌ی ترسیم، درک و با دید مغرضانه‌تر، توجیه یا توضیح علت چنین تغییرات شگرف و در نظر اول بنیادین و ژرف وجود دارد. این مسئله منجر به بحث‌های طولانی در چهارچوب جریان اصلی جامعه شناسی درباره مسائل دوران بندی و همچنین مفهـوم پـذیری مجدد «معرفت جامعه شناختی» شد که هسته‌ی اصلی و متداول این شاخه را به چالش می‌کشند. همان طور که در این کتاب به آن اشاره می‌شود، جامعه شناسی پزشکی به طور چشمگیر و فزاینده‌ای متأثر از هم تغییرات اجتماعی در اشکال کلان و خرد چندین سویه‌ی خود و هـم مباحثات ایجاد شده توسط این شاخه بوده است.

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

حالت چهره دوندگان استقامت در هر کجای عالم شبیه هم است . همه حین دویدن انگار به موضوعی فکر میکنند . شاید اصلاً به هیچ چیز فکر نکنند ولی حالت شان طوری است که انگار با جدیت به موضوعی می اندیشند.تعجب آور می نماید که همه با چنین حالتی در گرما بدوند ولی خوب که فکر می کنم میبینم من هم عین آن ها هستم. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهامه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهسا علا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..