لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مبارزه علیه وضع موجود

نویسنده:
سابینه فون دیرکه

ورود شماری از دانشجویان ناراضی آلمان به ساختار دولت آن کشور در دهه ۱۹۸۰ از مهمترین تحولات اروپا در سال های پس از جنگ جهانی دوم بود جوانان آن کشور سرخورده از وقایع و بی اعتماد به نسل پیش، ابتدا دو راه در پیش گرفتند درس خوانده ها اگزیستانسیالیست‌هایی شدند با لباسهایی همواره سیاه به علامت سوگواری برای جامعه ای که در آن منظور از حرف زدن کتمان حقیقت است و قصد از سکوت انکار آن؛ و جوانان طبقه کارگر عربده جویانی شدند لباس‌های چرمی به تن و سوار بر موتورسیکلت‌هایی پر سر و صدا دسته اول طبقه متوسط را نگران می‌کرد و دسته دوم او را می‌ترساند. اواخر دهه ۱۹۶۰ اوضاع نگران کننده تر شد کسانی سلاح برداشتند تا نظامی را که به نظرشان فاسد و دروغگو می رسید سرنگون کنند. همزمان با فروریختن دیوار ،برلن شماری از جوانان پرخاشگر دهه ۱۹۶۰ در حکومت آلمان واحد صاحب شغل و مقام بودند. آیا وضع موجودی که مسئولیت آن با این گروه هم هست همان چشم انداز زیبایی است که وقتی دانشجو بودند وعده اش را می‌دادند و آیا این دانشجویان سابق به ناراضیان آتی مجال خواهند داد که به همین ترتیب وارد صحنه شوند و سهمی از گوی و از میدان به دست آورند؟

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چشم‌درچشم سوگ

چشم‌درچشم سوگ

کتاب رنج و التیام در سوگواری و داغدیدگی نوشته‌ی ویلیام وردن است و نشر نو آن را با ترجمه‌ی محمد قائد منتشر کرده است. این کتاب سوگ همه‌ی افراد را به رسمیت می‌شناسد و سعی دارد بر زخم‌های روحی افراد بعد از تجربه‌ی فقدان مرهم بگذارد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد قائد
مشاهده همه arrow iconSome text some message..