لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مالیخولیای زمان: سیری در سینمای آلکساندر ساکوروف

نویسنده:
آلکساندر ساکوروف

مردی نامرنی، که گیج و بی‌حافظه می نماید و با صدای آلکساندر ساکوروف سخن می‌گوید، حوالی قرن نوزدهم از بیرون ارمیتاژ سر در می‌آورد. او در درون این عمارت به غریبه‌ای بر می‌خورد که به نمونه‌ی عینی آستولف مارکی دو کوستین، دیپلمات فرانسوی، می ماند: کسی که خود نیز از بابت زمان و مکان حضورش نامطمئن است. این دو، غریبه‌ی پیدا و راوی ناپیدا، به اتفاق هم راه درازی را در میان موزه‌ی هنر و اقامتگاه سلطنتی می‌آغازند. مارکی و راوی، که در کار کشف کاخ اند، گرم گفت‌وگویی می شوند در باب روسیه و تأثیری که فرهنگ اروپایی بر این کشور گذاشته است. آنان از طریق بخش زیرزمینی وارد ارمیتاژ می شوند و به چشم خود می‌بینند که پیوتر (پتر کبیر دارد یکی از ژنرال‌هایش را تنبیه می‌کند. در ادامه، از تئاتر ارمیتاژ سر در می‌آورند که میزبان اجرایی ارکسترال و پرشور برای امپراتریس یکاترینای کبیر کاترین كبير) است.

صفحه ۱۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پارچه فروش عاشق

پارچه فروش عاشق

پیش از اختراع موبایل در آداب‌ دلبری هر روز که بیدار می‌شدم به آینه نگاه می‌کردم، زل می‌زدم به ابروی چاچی می‌گفتم: من شهید تیغ ابروی تواَم / خاکم و آسوده‌ی روی تواَم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه,گیلگمش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..