× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قلب سگی

نویسنده:
میخائیل بولگاکف

سگی که نامش شاریک بود دراز به دراز روی تخت باریک جراحی افتاده بود و سرش بی‌هیچ اختیاری روی بالش مشمع سفید این طرف و آن طرف می‌افتاد. موهای شکمش کاملاً تراشیده شده بود و حالا دکتر بورمنتال، شتاب‌زده و نفس‌زنان، با ماشینی که پر از مو شده بود، سر شاریک را می‌تراشید. فیلیپ فیلیپوویچ کف دست‌هایش را به لبه‌ی میز تکیه داده و چشمانش از پشت عینک براقی که به دو حلقه‌ی زرین شباهت داشت، نظاره‌گر این عملیات بود. فیلیپ فیلیپوویچ با هیجان و التهاب می‌گفت: «ایوان آرنولدوویچ، مهم‌ترین لحظه‌ی کار وقتی است که من وارد ناحیه‌ی زین ترکی می‌شوم. تمنا می‌کنم بی‌معطلی ساقه‌ی غده‌ی هیپوفیز را به دستم بدهید و بلافاصله بخیه بزنید! اگر من در آن‌جا خون‌ریزی داشته باشم، هم زمان را از دست می‌دهیم و هم سگ را. البته سگ که دیگر همین‌طوری هم شانسی برای زنده ماندن ندارد.» سپس مکث کرد، چشم‌ها را ریز کرد، با نوعی پوزخند به چشم نیمه‌بسته‌ی سگ خفته نگاهی انداخت و افزود: «می‌دانید، دلم به حالش می‌سوزد. تصورش را بکنید، به او عادت کرده بودم.»

صفحه ۸۶

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تلاش برای برابری

تلاش برای برابری

الیف بیلگین با نام مستعار الیف شافاک، از نویسندگان موفق ترکیه است. وی به سبب فعالیت‌های گسترده‌ی خود در ادبیات، نشان بین‌المللی شوالیه فرانسه را دریافت کرد. او در کتاب‌های خود دغدغه‌های فمنیستی، اجتماعی، فرهنگی و... را مطرح می‌کند. 40 قانون عشق، سه دختر حوا، محرم، فکر نکن تنهایی، آینه‌های شهر، شیر سیاه و... از آثار مطرح او هستند. بیشتر بخوان
 خانه‌ی مرموز ته باغ

خانه‌ی مرموز ته باغ

مهمانی تلخ نوشته‌ی سیامک گلشیری است که توسط نشر چشمه به چاپ رسیده است. این رمان در ژانر ترسناک نوشته شده‌است. نویسنده با موضوعی جدید، شیوه‌ی خاص روایت داستان، توصیفات دقیق و ...، توانسته‌است مخاطبان را با خود همراه کند و تا آخر داستان به‌دنبال خود بکشاند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ماهی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم میخائیل بولگاکف
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی آبتین گلکار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..