لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فلسفه ملال

نویسنده:
لارس اسوندسن

به‌طور کلی، در فلسفه به احساسات و حالات توجه نسبتاً ناچیزی شده‌است. این مسئله تا حدی ناشی از تمایز سنّتی میان کیفیات حسی اولیه و ثانویه است که بر اساس آن، کیفیات حسی اولیه، همچون امتداد و وزن، عینی محسوب می‌شوند، ولی کیفیات ثانویه همچون رنگ و مزه، ذهنی به‌شمار می‌آیند. احساسات تقریباً بی هیچ استثنایی کیفیات ثانویه و حتی ثالثیه محسوب می‌شوند. تنها حوزه‌هایی که به احساسات توجه شایسته‌ای می‌کنند اخلاق و زیبایی‌شناسی هستند که عمدتاً در بیرون از دایره معرفت‌شناسی  قرار می‌گیرند.

صفحه ۱۳۰

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تنها با نوشتن نجات پیدا می‌کنم

تنها با نوشتن نجات پیدا می‌کنم

غزاله علیزاده از سال 1340 به صورت جدی و حرفه‌ای نویسندگی را شروع کرد و داستان‌هایش را در نشریه‌های گوناگون به چاپ رساند. علیزاده در اوایل جوانی با بیژن الهی ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دختری به نام سلمی بود؛ اما این ازدواج منجر به شکست شد و غزاله و بیژن از یک‌دیگر جدا شدند. محمدرضا نظام شهیدی همسر دوم غزاله علیزاده است. آن‌ها در سال 1362 با یک‌دیگر ازدواج کردند. او از این ازدواج صاحب فرزند نشد؛ اما سرپرستی دو کودک بازمانده از زلزله‌ی تلخ سال 1341 بوئین زهرا را پذیرفت. نخستین مجموعه داستان او با نام سفر ناگذشتنی در سال 1356 منتشر شد و خیلی زود توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند. بیشتر بخوان
 عصبانی‌های عصر ما: سِیری در جهانِ روان‌رنجوران

عصبانی‌های عصر ما: سِیری در جهانِ روان‌رنجوران

«عصبانی‌های عصر ما»(1937) نوشته‌ی کارِن هورنای (1952-1885)، روانکاوِ برجسته‌ی آلمانی، در باب روان‌رنجوری‌های تنیده در ژرفنایِ وجود و کژرفت‌های برآمده از ناچارگی و جبری درونی‌‌ست. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم لارس اسوندسن
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی افشین خاکباز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..