لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فلسفه ای برای زندگی (رواقی زیستن در دنیای امروز)

نویسنده:
ویلیام اروین

وظیفه
در باب عشق ورزی به نوع انسان

همانطور که دیدیم رواقیون انسان‌ها را به کسب آرامش توصیه می‌کردند. اما آنها می‌دانستند که این حرف به تنهایی کاری از پیش نمی‌برد، پس برای رسیدن به آرامش، راهکارهای مشخصی هم ارائه می‌کردند. نخستین توصیه‌شان به کار گرفتن تکنیک‌های روانشناختی بود که در بخش دوم این کتاب شرح دادیم. علاوه بر این، برای برخی از وجوه زندگی روزمره هم به طور خاص توصیه‌هایی داشتند. مثلاً توصیه می‌کردند دنبال ثروت و شهرت نباشیم، چون این کار آرامشمان را بر هم می‌زند. رواقیون می‌گفتند در انتخاب دوست و هم‌نشین باید دقت کرد: دیگران می‌توانند آرامش ما را از بین ببرند البته اگر خودمان اجازه دهیم، آنها درباره مواجهه با توهین و تحقیر، عصبانیت، اندوه، تبعید، پیری، و حتی شرایط و احوال مناسب برای رابطه جنسی هم توصیه‌هایی داشتند.

صفحه ۱۷۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 همیشه در غربت

همیشه در غربت

شاهرخ مسکوب در 20 دی 1304 در شهر بابل متولد شد. وی در حوزه‌های مختلف ادبیات مانند ترجمه، پژوهش، ترجمه و... فعالیت‌های گسترده‌ای داشته است. او همواره عاشق ایران و زبان فارسی بود. مقدمه‌ای بر رستم و اسفندیار، روزها در راه، مرتضی کیوان، سوگ مادر، سفر در خواب و... از جمله تألیفات موفق او محسوب می‌شوند. مسکوب متاسفانه در سال 1384 برای همیشه چشم از جهان فروبست و در آغوش خاک آرام گرفت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات گمان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ویلیام اروین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..