× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فرشتگان و شیاطین

نویسنده: دن براون

گونتر گلیک روی نیمکتی در اتاقکِ بازداشتِ دفترِ گاردِ سوییسی نشسته بود. به درگاهِ تمامِ خدایانی که اسم‌شان را می‌دانست دعا می‌کرد. تو رو خدا خواب و خیال نباشه... مهم‌ترین لحظه‌ی زندگی‌اش بود. مهم‌ترین لحظه‌ی زندگیِ هر کسی بود. تمامِ خبرنگارهای دنیا در آن لحظه آرزو می‌کردند که جای گلیک می‌بودند. با خودش گفت بیداری الان! تبدیل شدی به ستاره. الان دان راتِر[1] گریه‌ش گرفته!

ماکری هم کنارش نشسته بود و او هم تا حدی مات و مبهوت به‌نظر می‌رسید. جای تعجب نداشت. نمی‌شد سرزنشش کرد. علاوه‌بر آن‌که سخنرانیِ کامرلنگو را انحصاری پخش کرده بودند، هم عکس‌های ترسناکِ کاردینال‌ها و پاپ را برای دنیا مخابره کردند و هم تصویرِ زنده‌ی مخزنِ پادماده و شمارشِ معکوسش را. باورم نمی‌شه!


1- دان راتِر (Dan Rather) روزنامه‌نگارِ آمریکایی و مجریِ اخبارِ شبکه‌ی سی‌بی‌اس که در دهه‌ی ۸۰ تا 2000 جزوِ مشهورترین و تأثیرگذارترین روزنامه‌نگارانِ آمریکا به حساب می‌آمد. 

قیمت: 125,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 بیوه كشی

بیوه كشی

23,000 تومان
 قطره های معلق باران

قطره های معلق باران

30,000 تومان
 كلید كاربردی قانون جذب

كلید كاربردی قانون جذب

18,000 تومان
 تاریخ نو اعترافات و مکالمات

تاریخ نو اعترافات و مکالمات

50,000 تومانSome text some message..