× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فاتحان

نویسنده:
آندره مالرو

رمان فاتحان گرده‌برداری از اعتصاب عمومی عظیمی است که در سال ۱۹۲۵ به‌دستور حزب کمونیست چین در «کانتون» و سپس در «هنگ‌کنگ» برپا شد. «آندره مالرو» برای نوشتن این کتاب از این بستر تاریخی بهره گرفته ولی قصد نداشته است که داستانی تاریخی بنویسد. سود جستن از این موقعیت تاریخی برای آفریدن قهرمانی صورت گرفته است که مطالب مورد نظر نويسنده از زبان او بیان شده. می‌دانیم که «مالرو» خود در سالهای ۱۹۲۳ و ۱۹۲۵ در کشورهای آسیای جنوب شرقی می‌زیسته و شخصاً در اقدامات حزب کمونیست چین شرکت داشته است. 

برای درك بهتر کتاب و نیز آشنایی با مقدمات انقلاب چین که منتهی به سقوط امپراطوری و برقراری جمهوری گردید ضروری است که حوادث بین سالهای ۱۸۰۰ تا ۱۹۲۴ میلادی از نظر گذرانده‌شود. برای این منظور خلاصه‌ای از تاریخ چین در این دوره به‌عنوان ضمیمه به‌پایان کتاب ملحق شده‌است. 

پیشگفتار مترجم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 باب‌المندب: دروازه‌ی مرگ

باب‌المندب: دروازه‌ی مرگ

راه شاهی دومین رمانی است که آندره مالرو، نویسنده‌ی فرانسوی، در آن از ماجراها و حوادثی که در آسیا و خاور دور بر او گذشت می‌نویسد. سفرهای او به آسیا غالبا به منظور تحقیقاتی درباره‌ی هنرهای بومیِ آن مناطق و به دست آوردن حجاری‌هایی از معابد قدیم بوده. کتاب درباره‌ی یکی از همین سفرهاست. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آندره مالرو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سیروس ذكاء
مشاهده همه arrow iconSome text some message..