لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

عاشق مدرن و بلیط لطفا

نویسنده:
دی. اچ. لارنس

«عاشق لیدی چترلی» (Lady Chatterley's Lover)، برخلاف تصور عمومی، رمانی‌ست درباره‌ی وفاداری. اما نه وفاداری به قید و بندهایی که جامعه بر پای انسان است زده است، بلکه وفاداری به طبیعت و عشقی که درون آدمی موج می‌زند و او را به سمت دیگری سوق می‌دهد. توقیف چند دهه‌ايِ این رمان در بسیاری از ممالک غربی و از جمله زادگاه نویسنده‌اش، انگلستان، گویی نشان از ترس و تنفر غرب مدرن از «عشق» داشت. لارنس در همان مقاله‌ی «پورنوگرافی و آبسنيتی» اولاً نشان می‌دهد که چگونه این مفاهیم در طول زمان تغییر کرده و تفسیرهای متنوعی شده‌اند، چنان که برای مثال، «هملت» شکسپیر در دوران خودش اثری هنجارشکن تلقی می‌شده، اما امروز به‌راحتی برای ما قابل پذیرش و حتا متعالی است، اما برخی آثار آریستوفان که در زمانه‌ی خودش یکسره پذیرفتنی بودند، امروز ممکن است وقیح خوانده شوند؛ ثانياً تأکید می‌کند که از قضا آنچه به‌واقع پورنوگرافیک و مبتذل است، بی‌هیچ مشکلی در جامعه پذیرفته و حتا تبلیغ می‌شود، اما آنچه متعالی و رهایی‌بخش است، برچسبِ وقاحت خورده، کنار گذاشته می‌شود.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زوالی آکنده از ترس و لذت

زوالی آکنده از ترس و لذت

«یکسره خاموش نشست، بی‌ خود و بی خویشتنِ خویش. فقط حس کرد شاید مریض است و شاید این خون است که در اندرونِ پاره‌پاره‌اش رها شده است. هنوز ساکت و منفعل نشسته بود.» بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات هیرمند
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم دی. اچ. لارنس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرید قدمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..