لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شکست

نویسنده:
امیل زولا

موضوع شکست ـ نوزدهمین اثر از مجموعه روگن ماکار درباره جنگ ۱۸۷۰ فرانسه و پروس، شکست سدان، سقوط امپراتوری دوم و برقراری و شکست کمون پاریس است. این یگانه اثر زولا است که به تمامی در زمینه‌ای تاریخی رخ می‌دهد. انتشار اثر با موفقیتی بزرگ همراه بود. در زمان انتشار رمان ـ یازده سال پس از جنگ و کمون پاریس بسیاری از خوانندگان هنوز جزئیات ماجرا را به خاطر داشتند و بسیاری از ژنرال‌ها، سیاستمداران و سربازان و حادثه آفرینان آن هنوز زنده بودند. زولا خود در اوایل تشکیل کمون در پاریس به سر می‌برد و مشاهدات او ازکمون، مشاهدات مستقیم یک شاهد عینی است. نویسنده برای دقت در بازسازی جنگ تمام مسیر ارتش را دنبال می‌کند و جزئیات واقعه را از زبان افراد گوناگون می‌شنود و گردآوری می‌کند. چند تن از شخصیت‌های داستان به کمک همین برخوردها جان گرفته‌اند.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هر دو جوان بودیم؛ من و پاریس

هر دو جوان بودیم؛ من و پاریس

پاریس جشن بیکران، داستان گذران روزهای زندگی ارنست همینگوی است در خلال سال‌ های ۱۹۲۱ تا ۱۹۲۶، هنگامی که در جوانی و آغاز زندگی مشترک با نخستین همسرش به پاریس نقل مکان می‌کند. همینگوی از نویسنده‌ های برجستۀ معاصر ایالات متحدۀ آمریکا و برندۀ نوبل ادبیات ۱۹۵۴ است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم امیل زولا
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرهاد غبرائی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..