لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شهری با میله های آهنی

نویسنده:
مارک پئیر

آدم‌هایی نظیر ما، همیشه از بد حادثه می‌ترسیدند زيرا ما خيال می‌کردیم که به حکم نوعی تقدیر، هیچ چیز واقعاً فرخنده‌ای نمی‌تواند سراغمان بیاید. با وجود این، در گام اول بخت با ما یار شد. ساعت هفت و ربع شب، بدون دردسر به کنار دیوار رسیده بودیم و مصمم بودیم تمام وقت خود را به آن مصروف داریم. آن هم تا سرحد صرف آنچه در قدرت داشتیم، چرا که درنهایت می‌خواستیم بدانیم آیا این باریکه راه بالاخره ما را به آنجا که لازم بود می‌رساند یا خیر؟ از این رو برای دانستن درشتی و سختی این دیوار سخت بی‌قرار بودیم. لوانتن بلافاصله دست به کار شد، صرف غذا را به بعد موکول کردیم. ابتدا تا كمر لخت شد، قلمی به دست گرفت و با ضربات بلند چکش بر اندود سیمانی دیوار کوبید. این منفذ را چگونه کور کرده بودند؟ با سنگ‌های تراش، آجر و ساروج؟

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 به آواز باد گوش بسپار

به آواز باد گوش بسپار

مدتی پیش از آن، تلاش کرده بودم داستان کوتاهی بنویسم که مضمون اصلی‌اش، معنای زندگی بود. هیچ وقت تمامش نکردم، اما فرایند فکر کردن به علت وجودی1 مردم، چارچوب ذهنی غریبی درست کرد؛ نوعی وسواس فکری. مرا وادار کرد همه چیز زندگی‌ام را به اعداد تبدیل کنم. این وضعیت حدود هشت ماه طول کشید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..