لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شنیده ام خانه ها را رنگ می کنی! (مرد ایرلندی و مختومه شدن پرونده ی جیمی هافا)

نویسنده:
چارلز برنت

سرِ میزِ رستورانِ بروتيکو راسل به قدری آرام حرف زد که مجبور شدم كله‌ی گنده ام را تا جایی که می‌توانستم به دهانش نزدیک کنم. او با صدای نجواگونه‌ای خش‌داری گفت: «برنامه یه‌کم تغییر کرده. ما فردا حرکت نمی‌کنیم. تا چهارشنبه صبح همین جا هستیم.»

این خبر مثل خمپاره‌ای بود که بدجور غافلگیرم کرد. آنها نمی‌خواستند من چهارشنبه بعداز ظهر توی آن رستوران در دیترویت باشم. آن‌ها می‌خواستند جیمی تنها باشد.

در همان حالتِ خم شده به سمت راسل باقی ماندم. شاید قرار بود چیز دیگری هم بگوید. این جمله را از بَر بودم «فقط گوش می‌دی، سؤال هم نمی‌پرسی». انگار زمانِ زیادی گذشت تا دوباره حرف بزند؛ شاید هم برای من طولانی گذشت. در ادامه گفت: «رفیقت خیلی دیر یادش اومد! لازم نیست من و تو یکشنبه توی خونه‌ش باهاش جلسه بذاریم.»

چشم سالم و نافذِ راسل بوفالينو روی صورتم میخکوب شده بود. برگشتم به حالت قبلی و تکیه دادم. نباید هیچ حالتی در چهره‌ام بروز می‌کرد. نباید حرفی می‌زدم. نباید از قوانین سرپیچی می‌کردم. فقط کافی بود نگاهِ اشتباه و نابه‌جایی کنم، آن وقت خانه‌ام را رنگ می‌کردند! 

صفحه ۳۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چگونه ارابه‌ران ذهن خود باشیم

چگونه ارابه‌ران ذهن خود باشیم

شرکت‌هایی غول‌پیکری که ابزارهای دیجیتال ما را تولید می‌کنند، برای دزدیدن توجه و ذهنِ ما مهندسی‌شده و حسابگرانه عمل می‌کنند. ما چقدر خود را برای مقابله در این مسابقه نابرابر آماده کرده‌ایم؟ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات میلکان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سمانه پرهیزکاری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..