× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شكست های نام های تجاری

نویسنده: مت هیگ

سردمداران هارلی دیویدسن آن قدرها وفاداری سرشان نمی‌شود. آنها عاشق برندسازی هستند. آنها اهمیتی نمی‌دهند موتورسیکلت‌هایی که می‌رانند فاقد بهترین فن‌آوری‌های روز باشد و یا تصادفا دچار نشت روغن شود. آنچه برای آنها مهم است وجود یک موتورسوار افسانه‌ای است که آزادانه در فراخنای جاده‌ها به پیش می‌راند و نمادی از تمامی مفاهیم جاهل‌مآبانه است.

این افسانه به روشنی در کتاب فرشته جهنم: زندگی و دوران سانی بارگر و کلوب موتورسواری فرشتگان جهنم به قلم سانی بارگر (یکی از اعضای اصلی این کلوب) نمود پیدا کرده است. برگر در فصلی از این کتاب می‌نویسد:

یکی از نکات جالب توجه راجع به هارلی دیویدسن، صدای رعدآسای آن است که همه شیفته این صدا هستند. خصوصیت دیگری که مالکان موتورهای هارلی دیویدسن را مشتاق خود ساخته، گشتاور کوتاه آن است که به موتور سوار یک احساس قدرت کاذب می‌بخشد. به محض این که از مرز سرعت 90 مایل در ساعت عبور کنید، موتور به سرعت از کار می‌افتد. گشتاور کوتاه این موتور که صدای رعدآسای آن را به کشاله ران‌های شما منتقل می‌کند، چنان احساس قدرتی می‌آفریند که خیلی از هارلی سواران متوجه سرعت بالای خود نمی‌شوند. موتورسیکلت‌های ژاپنی اگرچه قدرتمند هستند، اما حس قدرتمندی را القا نمی‌کنند.

صفحه 93


موجود نمی باشد
شكست های نام های تجاری
شكست های نام های تجاری

مقالات پیشنهادی

 بارون درخت نشین

بارون درخت نشین

درخت‌های زیتون، با شاخه‌های درهم‌بافته و پیچ‌درپیچ‌شان، کار رفتن از درختی به درخت دیگر را برای کوزیمو آسان می‌کردند؛ این‌ها درخت‌های مهمان‌نوازی هستند و به‌رغم پوست زبرشان، برای کسانی که می‌خواهند روی آن‌ها بمانند یا از آنها بگذرند کاملا مناسب‌اند. در عوض، شاخه‌هاشان چندان کلفت نیست و نمی‌شود روی آن‌ها به گشت‌وگذار پرداخت. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 لغزش برند

لغزش برند

12,500 تومان
 برندسازی در 7 گام

برندسازی در 7 گام

45,000 تومان
 هنگامی كه نیچه گریست

هنگامی كه نیچه گریست

65,000 تومان
 چگونه عاقل بمانیم

چگونه عاقل بمانیم

ناموجودSome text some message..