> خرید کتاب شكست های نام های تجاری|فروشگاه کتاب آوانگارد
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شكست های نام های تجاری

نویسنده:
مت هیگ

سردمداران هارلی دیویدسن آن قدرها وفاداری سرشان نمی‌شود. آنها عاشق برندسازی هستند. آنها اهمیتی نمی‌دهند موتورسیکلت‌هایی که می‌رانند فاقد بهترین فن‌آوری‌های روز باشد و یا تصادفا دچار نشت روغن شود. آنچه برای آنها مهم است وجود یک موتورسوار افسانه‌ای است که آزادانه در فراخنای جاده‌ها به پیش می‌راند و نمادی از تمامی مفاهیم جاهل‌مآبانه است.

این افسانه به روشنی در کتاب فرشته جهنم: زندگی و دوران سانی بارگر و کلوب موتورسواری فرشتگان جهنم به قلم سانی بارگر (یکی از اعضای اصلی این کلوب) نمود پیدا کرده است. برگر در فصلی از این کتاب می‌نویسد:

یکی از نکات جالب توجه راجع به هارلی دیویدسن، صدای رعدآسای آن است که همه شیفته این صدا هستند. خصوصیت دیگری که مالکان موتورهای هارلی دیویدسن را مشتاق خود ساخته، گشتاور کوتاه آن است که به موتور سوار یک احساس قدرت کاذب می‌بخشد. به محض این که از مرز سرعت 90 مایل در ساعت عبور کنید، موتور به سرعت از کار می‌افتد. گشتاور کوتاه این موتور که صدای رعدآسای آن را به کشاله ران‌های شما منتقل می‌کند، چنان احساس قدرتی می‌آفریند که خیلی از هارلی سواران متوجه سرعت بالای خود نمی‌شوند. موتورسیکلت‌های ژاپنی اگرچه قدرتمند هستند، اما حس قدرتمندی را القا نمی‌کنند.

صفحه 93


دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پارچه فروش عاشق

پارچه فروش عاشق

پیش از اختراع موبایل در آداب‌ دلبری هر روز که بیدار می‌شدم به آینه نگاه می‌کردم، زل می‌زدم به ابروی چاچی می‌گفتم: من شهید تیغ ابروی تواَم / خاکم و آسوده‌ی روی تواَم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات سیته
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم مت هیگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد روستا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..