× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سرگذشت موسیقی پاپ

نویسنده:
دنیس استیونس

کتاب حاضر هنوز هم بهترین اثر در باب هنر - آواز سكولار (غیرمذهبی) است؛ شامل اطلاعاتیست که برای آماتورها و حرفه‌ای‌ها مفید است.

سرگذشت موسیقی پاپ در این کتاب بررسی می‌شود؛ شامل ۱۰۰۰ سال آواز که تا روزگار ما ادامه دارد. پژوهندگان و دانشجویان و آموختگان موسیقی آماتور و کسانی که قصد دارند به دنیای حرفه‌ای پا بگذارند با مطالعه این کتاب از پیدایش و توسعه هنر - آواز سکولار در جهان غرب آگاه می‌شوند.

آوازخوان‌ها - به عنوان یکی از عناصر مهمّ موسیقی پاپ – سال‌هاست در یک مسیر محدود حرکت می‌کنند، و به قدر کافی از چگونگی هنر خود اطلاع ندارند. از این رو این یک منبع ارزشمند است که نه تنها آوازخوان‌ها و آهنگسازان، بلکه علاقمندان را نیز با شگفتی‌های جهان آواز آشنا می‌کند. جوان امروز شاید اهميّت آواز را به عنوان یکی از عناصر پر توان زندگی بشری نداند و در مورد نقش فرهنگ جهانی موسیقی و نفوذ آن در زندگی مردم اطّلاعی نداشته باشد.

با توجه به این نیاز در فصول متفاوت، موسیقی آوازی سرزمین‌ها و اقوام از قرون وسطا تا عصر حاضر بررسی شده است.

ا لازم است یکبار دیگر تذکر بدهیم که تا امروز کتابی از این جامع‌تر به لحاظ موزیکولوژی، در کشورهای انگلیسی زبان منتشر نشده.

ناشر ایرانی کتاب امیدوار است با ارایه ترجمه‌ای معتبر و بی‌نقص، موفق شود علاقمندان به موسیقی را در ادراک بهتر این هنر - از دیدگاه تاریخی - یاری کرده باشد.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خاتمه بر عشق!

خاتمه بر عشق!

بر باد رفته رمانی است به قلم مارگارت میچل نویسنده نامدار آمریکایی که بارها تجدید چاپ شده است. او برترین تک رمان نویس جهان شناخته می‌شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ناهید
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی پرتو اشراق
مشاهده همه arrow iconSome text some message..