لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای سفارش‌های بالغ بر تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال برای بسته‌های کمتر از 600 گرم، ۱۵۰۰۰ تومان و برای بسته‌های بالای ۶۰۰ گرم، ۲۳۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
  • باتوجه به تعطیلات رسمی، سفارش‌هایی که از 12 اردیبهشت ماه ثبت می‌شوند، 17 اردیبهشت ماه 1401 تحویل پست خواهند شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سرشک عشق

نویسنده:
سینان یاغمور

حال می‌خواهم واقعه‌ای را شرح دهم که موجب شد مولانا بگوید:‌«آزرده شدم.»  بعضی گفتند: «شمس از کلمات مولانا بهره می‌برد.» البته در موضوعاتی خاص، مولانا کلیدی به من می‌دهد، اما این کلیدها به کار شما نمی‌آیند، از برای من‌اند. هان! او مرا بیگانه‌ای یافت و موجبات راحتی و آرامش مرا فراهم کرد. حال، مولانا به چه کسی تعلق دارد؟ او کسی را که برمی‌‌گزیند، رها نخواهد کرد. تمام رویاهایش هنگام صبح به حقیقت می‌پیوندد و اثر آن تا هنگام ظهر باقی است. چنین چیزی چگونه ممکن است؟ آیا این نوع متفاوتی از دعاست؟

بسیار تلاش کردم تا این امر بدل به عادت نشود. به خدا قسم، دیدن چهره‌ی او مبارک است! کسی که او را انکار کند از زندگی غافل است. آن که مولانا را بیابد اهل سعادت است. من که باشم؟ من یکی از کسانیم که او را یافته‌اند. اگر در ایمانتان تردید دارید، او تردیدها را برطرف می‌کند. دلیل خلقت دو عالم، دیدار دو دوست است. این دو باید بی‌هیچ فخرفروشی یا بلندپروازی، فقط به خاطر خدا با هم دیدار کنند. آب و نان نباید مشکلی برسر راه این یدار باشد. در حضور مولانا بس مسرورم.

ای مولانا، تو عاشقی! نیازی به تحسین نداری. ای مردم. دست از تحسین وی بردارید. تحسین باید موجب آسودگی او را فراهم کرده، شادمانش سازد. کلامی نگویید که دلش را به درد آورد و اندوهگینش کند. هر چه مرا ناشاد کند او را نیز ناشاد می‌کند.

صفحه 115

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خاطرات سفر با موتور سیکلت

خاطرات سفر با موتور سیکلت

خاطرات موتورسیکلت مجموعه‌ای از یادداشت‌های روزانه است که توسط چه گوارا هنگامی نگاشته شده است که دانشجوی پزشکی بود و با یک موتورسیکلت در آمریکای جنوبی سفر می‌کرد. ما مشکلات او در این سفر، آشنایی با غریبه‌ها، بحث در مورد فقر و کمبود امکانات بهداشتی و همچنین برداشت‌های کلی او از آمریکای جنوبی در دهه 50 را دنبال می‌کنیم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرمهر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر