لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سردسته ها

نویسنده:
ماریو بارگاس یوسا

بین آن‌وری‌ها حرکت و همهمه شروع شد. پاچلاق به میانه میدانی رفت که دو گروه شکل داده بودند. دیدم با پاهایش زمین را امتحان می‌کرد و دنبال سنگ و چاله‌های کوچک بود. با چشمانم خوستو را جستم. لئون و بریسنیو دست بر شانه‌اش گذاشته بودند. از آنها کنار کشید. به من که رسید لبخند زد. با هم دست دادیم. داشت دور می‌شد که لئونیداس خودش را به او رساند و دست بر شانه‌اش گذاشت. پتوی کوچکی را که روی دوشش انداخته بود توی دست گرفت و کنار من ایستاد.

«یک لحظه هم بهش نزدیک نشو.» پیرمرد آرام و با صدایی لرزان حرف می‌زد. «فاصله نگه دار. کاری کن مجبور شه دور خودش بچرخه. مخصوصا مواظب شکم و صورتت باش. دست‌هات همیشه جلوت باشن. دولا راه برو. قدم‌های محکم بردار. اگه لیز خوردی و افتادی لگد بزن و به هوا تا عقب‌نشینی کنه... برو و مث مرد مبارزه کن.»

خوستو سربه‌زیر گوش داد. فکر کردم بغلش خواهد کرد اما به حرکت کوتاهی بسنده کرد. پتو را از دست پیرمرد گرفت و دور بازوی چپش پیچید. با گام‌های مطمئن و سری افراشته دور شد. تیغه چاقو توی دست راستش زیر نور ماه برق می‌زد. دو متر مانده به پاچلاق ایستاد.

صفحه ۴۸

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جنگ آخرالزمانی: داستان کشتن یک دیکتاتور

جنگ آخرالزمانی: داستان کشتن یک دیکتاتور

روز سور بز، سیِ ماه می روز شادی و عیش مردمه می‌ریزن بیرون همه از خونه کوچه و بازار پر هیاهو، پر همهمه ترانه‌ای دومینیکنی بیشتر بخوان
 چشم به راه همدمی که بیاید

چشم به راه همدمی که بیاید

زندگی خصوصی درختان رمان کوتاهی ا‌ست که در یک نشست به اتمام می‌رسد اما گره‌ها و لحن شاعرانه و گاه‌به‌گاه طنازانه‌ی آن خواننده را مدت‌ها درگیر خود می‌کند. بیشتر بخوان
 عدالت و تحمیل حقارت

عدالت و تحمیل حقارت

سال‌های سگی داستان تحمیل حقارت به دانش آموزانی است که در مدرسه نظامی‌ای در پرو تحصیل می‌کنند. بیشتر بخوان
 چون یک روز خورشید شروع به افتادن کرد

چون یک روز خورشید شروع به افتادن کرد

قصه‌گو عزیمتی است به درون و به گذشته: بازگشتن به عریان‌ترین شکل روایت: قصه‌گویی. چنین سفری ممکن نخواهد بود مگر با شنیدن و پشت سر نهادن افسانه‌ها و داستان‌ها. داستان‌هایی که راه به یکدیگر می‌برند و در نهایت به نقطه‌ای واحد می‌رسند: داستان-کلمه‌ای واحد که سرچشمه‌ی تمام داستان‌هاست. قصه‌گوهای قبیله‌ی ماکی‌گنگا محرمان این رازند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ماریو بارگاس یوسا
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی آرش سرکوهی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..