لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زیبایی شناسی | نشر قطره

نویسنده:
ژان پل سارتر

دیدگاه ژان پل سارتر دربارة زیبایی‌شناسی، کمتر از دیگر نظریات وی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. سارتر یکی از پیروان مکتب فکريِ اگزیستانسیالیزم در وادی فلسفه است. او در نمایشنامه‌ها و رمان‌هایش، اندیشه‌های موجود در اثر پر محتوای خود به نام «هستی و نیستی» را در برابر چشم همگان نهاده و با ارزیابی بدبینانه، غير مأنوس و بغرنجِ موقعیت بشر به شهرت رسیده است. به‌عنوان روشنفکر فرانسوی، سارتر دربارة جایگاه هنر و هنرمند در موقعیت انسانی دارای عقاید خاصی است. سخنان سارتر دربارة هنر به‌عنوان یک فیلسوف، درام‌نویس، رمان‌نویس و منتقد، از ارزشِ بالایی برخوردار است. 

سارتر با اندیشه‌ای باز با هنر برخورد می‌کند و همیشه در پی تطبیق دستاوردهایش با طرح فلسفی خویش از جهان است. مجموعة مقالات حاضر، اندیشة سارتر دربارة هنر و جایگاه آن در موقعیت بشر و شکل‌گیری و وظيفة هنرمندان است. او در کتاب کالبدشناسی هنر، به پرسش‌های ماورای طبیعت پاسخ می‌گوید. در این مقالات نیز مانند دیگر آثار سارتر، تمایلِ خاصی به تغییر زندگيِ خواننده توسط نویسنده به چشم می‌خورد.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 وقایع نگار دوزخ‌ها

وقایع نگار دوزخ‌ها

تهوع سارتر برپایه‌ی نظریه‌ی اصالت وجود (اگزیستانسیالیم) بنا شده است. ژان پل سارتر  بیش از هرچیز فیلسوف و نظریه‌پرداز است. او کتاب تهوع را جزو مهم‌ترین آثار خود می‌داند شاید به این دلیل که تمام نظریات فلسفی خود را در این اثر پیاده کرده است. علاوه بر این، سارتر در کتاب دیگرش،کلمات، اذعان دارد که روکانتن در واقع خود اوست و او زندگی خودش را نوشته است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ژان پل سارتر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..