کتاب زن کامل

نویسنده: مارابل مورگان

روش من

برخورد بین دو شخصیت – زن و شوهر – که دارای دیدگاه‌های متفاوت می‌باشند باعث پیدایش اکثر مشکلات زندگی می‌شود. این دیدگاه‌ها اگر به‌طور اتفاقی با یکدیگر همسو باشند خوب و بروز مشکلات خیلی اندک و گذراست؛ ولی در غیر این صورت مشاهده می‌شود که این تفاوت دیدگاه‌ها، باعث ایجاد برخورد می‌شود.

برای مثال، شوهر شما پس از کار روزانه به خانه می‌آید تا یک عصر آرام را در خانه بگذراند. اما شما که تمام روز را در خانه بسر برده‌اید مایلید که برای گردش از خانه خارج شوید. در اینجاست که یک برخورد فوری بین دو شخصیت پدید می‌آید و هر یک فریاد می‌زنند: «من، من، من.»

مثال دیگری می‌زنیم. شما مقداری پول اضافه دارید. او می‌خواهد که یک اتومبیل نو بخرد ولی شما تمام مدت در رویای داشتن چند فرش نو بودید. در اینجا برخورد به‌وجود می‌آید. او می‌خواهد روز تعطیل را برای دیدن مسابقات برود و شما می‌خواهید به گردش بروید. و به این ترتیب، اختلافات پیش می‌آید.

هر زوجی این مسائل را دارند. چگونه دو شخصیت متفاوت می‌توانند افکار مختلف خود را در یک عقیده واحد بیامیزند؟ این مشکلات اغلب موقعی حل می‌شد که دو طرف تصمیم می‌گیرند بجای اینکه، با هم به جایی بروند، هر کدام جداگانه راه خودشان را بروند و کارهای خودشان را انجام دهند.

صفحه 73

متاسفانه این کتاب موجود نیست

کتاب زن کامل

متاسفانه این کتاب موجود نیست

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مطالب پیشنهادی

نوبل ادبیات ۲۰۱۶

باب دیلن، برنده نوبل ادبیات در سال ۲۰۱۶

وقتی خشونت با لباس عشاق وارد می‌شود

مروری بر کتاب «تروریسم عاشقانه»، نوشته شارون هایس و سامانتا جفریز

ناگفته‌های سرزمین زیتون

مروری بر کتاب چیزی برای از دست دادن ندارید جز جان‌هایتان

کتاب های پیشنهادی