× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زن کامل

نویسنده: مارابل مورگان

روش من

برخورد بین دو شخصیت – زن و شوهر – که دارای دیدگاه‌های متفاوت می‌باشند باعث پیدایش اکثر مشکلات زندگی می‌شود. این دیدگاه‌ها اگر به‌طور اتفاقی با یکدیگر همسو باشند خوب و بروز مشکلات خیلی اندک و گذراست؛ ولی در غیر این صورت مشاهده می‌شود که این تفاوت دیدگاه‌ها، باعث ایجاد برخورد می‌شود.

برای مثال، شوهر شما پس از کار روزانه به خانه می‌آید تا یک عصر آرام را در خانه بگذراند. اما شما که تمام روز را در خانه بسر برده‌اید مایلید که برای گردش از خانه خارج شوید. در اینجاست که یک برخورد فوری بین دو شخصیت پدید می‌آید و هر یک فریاد می‌زنند: «من، من، من.»

مثال دیگری می‌زنیم. شما مقداری پول اضافه دارید. او می‌خواهد که یک اتومبیل نو بخرد ولی شما تمام مدت در رویای داشتن چند فرش نو بودید. در اینجا برخورد به‌وجود می‌آید. او می‌خواهد روز تعطیل را برای دیدن مسابقات برود و شما می‌خواهید به گردش بروید. و به این ترتیب، اختلافات پیش می‌آید.

هر زوجی این مسائل را دارند. چگونه دو شخصیت متفاوت می‌توانند افکار مختلف خود را در یک عقیده واحد بیامیزند؟ این مشکلات اغلب موقعی حل می‌شد که دو طرف تصمیم می‌گیرند بجای اینکه، با هم به جایی بروند، هر کدام جداگانه راه خودشان را بروند و کارهای خودشان را انجام دهند.

صفحه 73

قیمت: 15,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 وقتی خشونت با لباس عشاق وارد می‌شود

وقتی خشونت با لباس عشاق وارد می‌شود

کتاب تروریسم عاشقانه در اصل مطالعه‌ای از دو محقق استرالیایی در رشته جرم‌شناسی است که هر دو خود قربانی خشونت شریک زندگی‌شان بوده‌اند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

 کابوس چهار بعدی

کابوس چهار بعدی

25,000 تومان
 شمشیر ابدی

شمشیر ابدی

24,500 تومان
 واقع نگری

واقع نگری

33,000 تومان
 کژتابیهای ذهن و زبان 

کژتابیهای ذهن و زبان 

25,000 تومانSome text some message..