× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زندگی و زمانه مایکل ک

نویسنده:
جان ماکسول کوتسی

نخستین رمان کوتسیا سرزمین‌های تاریک در سال ۱۹۷۴ منتشر شد. آثار دیگر او شامل رمانهای دشمن و ارباب پترزبورگ و دو کتاب خاطرات هستند: ایام نوجوانی و ایام شباب که هر دو از زبان سوم شخص نوشته شده‌اند. در این دو رمان کوتسیا دوران کودکی‌اش را در آفریقای جنوبی «آغازی بد و منفی» می‌خوانَد و می‌نویسد: «اگر فردا یک موج عظیم از اقیانوس اطلس دماغة جنوبی قارة آفریقا را با خود ببرد، او اشکی نخواهد افشاند.» 

زندگی و زمانة مایکل ک کتاب آسان و رمان متعارفی نیست که بتوان آن را در یکی دو پاراگراف تفسیر و تحلیل کرد. در سخنرانی اهدای جایزة نوبل به کوتسیا، یکی از اعضای آکادمی سوئد که خود نویسنده است گفت: «نوشتن، بیدار کردن نداهای معارض در ضمیر نویسنده است و شهامت برقراری دیالوگ با آنها» و «رسالت نویسنده در متصور شدن آنچه غیرقابل تصور است خلاصه می‌شود»، و این دقیقاً همان کاری است که کوتسیا در زندگی و زمانة مایکل ک می‌کند، آن هم با آن نثر موجز و سبک شفافِ تحسین‌برانگیزش.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

واژه‎ی هجرت بار معنوی ویژه‎ای دارد و ادبیات پر از لحظات هجرت‎گونه‎ای است که در آن قهرمان به جهان درون و معنویت کشیده می‎شود و از دنیای عینی و مادی می‎گریزد. هجرت از زندگی و واقعیت به معنویت و ذهنیت. توماس مان در رمان کوه جادو، از وضعیت ذهنی و جسمانی ویژه‎ی بیمار بودن به عنوان پلی برای سیر به معنویت استفاده می‎کند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جان ماکسول کوتسی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مینو مشیری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..