× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زندگی نامه من

نویسنده: الكس فرگوسن

بین دو نیمه یک اشتباه انجام دادم. هنوز به برد فکر نمی‌کردم و به وین رونی گفتم که او باید به نفوذش پشت مدافعین کناری بارسلونا ادامه دهد: «اگر به همین کارت ادامه دهی، پیروز می‌شویم.» اما من مهم‌ترین مساله در روبه‌رو شدن با بارسلونا را فراموش کرده بودم. تعدئاد زیادی از بازی‌های خود را در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم برده بودند که باید آن را به بازیکنانم گوشزد می‌کردم. باید پارک را مامور مهار مسی در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم می‌کردم و رونی را به چپ می‌بردم. اگر این تاکتیک را به کار می‌گرفتیم شاید با یک بازی محتاطانه شانس ضد حمله پیدا می‌کردیم. این تاکتیک بوسکتس را آزاد می‌گذاشت و شاید ما تا پشت محوطه جریمه خود عقب می‌‌رفتیم و با نفوذهای  رونی از سمت چپ روی دروازه آنها خطر بیشتری را ایجاد می‌کردیم.

می‌خواستم بعد از 10 دقیقه از نیمه دوم والنسیا را تعویض کنم اما همان موقع فابیو دوباره مصدوق شد و مجبور به یک تعویض اجباری برای پر کردن جای او شدم. شانس من در فینال‌ها به طور کلی خوب بوده است. اما مثل این که در این فینال شانس از من رو برگردانده بود. پس از آن بازی‌های بزرگ و موفقیت‌ها، درباره فینال ومبلی به شدت احساس تاسف در من به وجود می‌آید.

فکر می‌کردیم شاید از روی ضربات کرنر شانس گلزنی پیدا کنیم اما کرنری به دست نیاوردیم. پس از اینکه شکست ما مسجل شده بود هیچ نشانه‌ای از غرور در چهره بازیکنان بارسلونا دیده نمی‌شد. آنها هیچ‌گاه برتری خود را به رخ ما نکشیدند. اولین کاری که ژاوی پس از سوت پایان بازی انجام داد رفتن به سوی اسکولز بود تا پیراهن او را بگیرد. فوتبالیست‌ها باید الگو داشته باشند. باید به خود بگویند: «اون چیزیه که می‌خوام باشم.»

صفحه 240


قیمت: 40,000 تومان
پاکت خرید
زندگی نامه من
زندگی نامه من

مقالات پیشنهادی

 بارون درخت نشین

بارون درخت نشین

درخت‌های زیتون، با شاخه‌های درهم‌بافته و پیچ‌درپیچ‌شان، کار رفتن از درختی به درخت دیگر را برای کوزیمو آسان می‌کردند؛ این‌ها درخت‌های مهمان‌نوازی هستند و به‌رغم پوست زبرشان، برای کسانی که می‌خواهند روی آن‌ها بمانند یا از آنها بگذرند کاملا مناسب‌اند. در عوض، شاخه‌هاشان چندان کلفت نیست و نمی‌شود روی آن‌ها به گشت‌وگذار پرداخت. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 توطئه بیشعورها

توطئه بیشعورها

18,900 تومان
 برادران سیسترز

برادران سیسترز

25,000 تومان
 عشق روی پیاده رو

عشق روی پیاده رو

12,000 تومان
 هنر بالغانه نه گفتن

هنر بالغانه نه گفتن

33,900 تومانSome text some message..