لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زندگی در پیش رو

نویسنده:
رومن گاری

«خانم، شما خوب می‌دانید که من مسوول اعمال خودم نبودم. از این بابت برایم گواهی هم صادر کردند. اگر دستم این عمل را مرتکب شده، من خودم تقصیری ندارم. در آزمایش هم معلوم شد که من سفلیس ندارم، اما پرستارها می‌گویند که همه  عرب‌ها سفلیس دارند. من آن کار را در لحظه جنون کردم. خدا روحش را بیامرزد. الان، خیلی مومن شده‌ام. هر ساعت برای آمرزش روحش دعا می‌خوانم. با آن شغلی که داشت، محتاج این جور دعاها هم هست. آن کار را از روی حسادت کردم. آخر فکرش را بکنید، روزی بیست نفر خدمتش می‌رسیدند، بالاخره حسادتم گل کرد و کشتمش. اما من مسوول نبودم. هزار تا دکتر فرانسوی معاینه‌ام کردند، حتا بعدش، هیچی یادم نمانده بود. دیوانه‌وار دوستش داشتم. نمی‌توانستم بدون او زندگی کنم.»

صفحه ۱۶۱

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ای پیر فرزانه سخن بگو

ای پیر فرزانه سخن بگو

عبدالحسین زرین‌کوب در 27 اسفند سال 1301 در بروجرد چشم به جهان گشود. او در رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی به تحصیل پرداخت و درس خود را تا مقطع دکتری ادامه داد. زرین‌کوب در حوزه‌های گوناگون علوم انسانی فعالیت داشته و آثار مختلفی را تألیف کرده است. سر نی، با کاروان حله، از کوچه‌ی رندان، دو قرن سکوت، پیر گنجه در جستجوی ناکجاآباد و... تنها بخشی از کتاب‌های خواندنی او هستند. بیشتر بخوان
 سفر به سرزمین جادو

سفر به سرزمین جادو

کتاب سفرهای گالیور نوشته جاناتان سوییفت در چهار بخش خواندنی نوشته‌ شده است داستان درباره‌ی پزشک و ناخدایی به نام لموئل گالیور است. روایت‌های گالیور در هرکدام از این سرزمین‌ها بسیار جالب و خواندنی است. در سرزمین لی‌لی‌پوت گالیور گرفتار طوفانی وحشتناک شده و طوفان باعث از بین رفتن کشتی‌اش می‌شود. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم رومن گاری
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی لیلی گلستان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..