لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

روستای محو شده

نویسنده:
برنار کی رینی

در روستا، دو نانوایی، دو قصابی، یک مطب پزشکی، یک داروخانه یک فروشگاه کوچک، یک بقالی، یک هتل، یک رستوران، یک پیتزافروشی، دو شعبة بانک و یک دفتر اسناد رسمی وجود دارد. مطب دامپزشکی در سه کیلومتری، در جادة نِوری، نه چندان دور از بنای مخوفی قرار دارد که اتحادیة بخش‌ها آن را در سال‌های دهة ۱۹۸۰ ساخته و گمان می‌رود شامل نوعی دفتر گردشگری و نیز سالن نمایش است. هیچ کس نمی‌داند دقیقاً آنجا چه می‌گذرد اما به‌نظر می‌رسد دو نفر به‌صورت تمام‌وقت آنجا کار می‌کنند و گاهی نوری به چشم می‌خورد. 

در ورودی روستا از سمت نِوری قصر قد برافراشته است؛ اقامتگاه سابق اربابان شاتیون که حدود سال ۱۹۷۰ بنا شده و در طول سالیان چندین بار بازسازی شده است. بنایی نامتجانس و باشکوه که قدمت قدیمی‌ترین سنگ‌هایش امروز به قرن چهاردهم و جدیدترین آن‌ها به قرن هجدهم می‌رسد. باغ زیبایی آن را در بر گرفته که کانال حد و مرز آن را نیز تعیین می‌کند و همچون خندقی احاطه‌اش کرده است. بعد از این‌که قصر از سال‌های دهة ۱۹۵۰، چندین بار دست به دست شد، تاجری آن را خرید و به محل همایش‌ها و مکانی مجلل تغییر کاربری داده است. بازدید از آن

صفحه ۱۱ 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 قانون جنگل

قانون جنگل

کتاب محاکمه‌ی خوک اثر اسکار کوپ-فان با ترجمه‌ی ابوالفضل الله‌دادی در سال 1398 منتشر شد. این کتاب درباره‌ی یک خوکی است که در دادگاه انسان‌ها محکوم می‌شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ابوالفضل الله دادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..