لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رهایت می کنم

نویسنده:
کلر مکینتاش

ری تیمش را برای اپریشن بریک دور هم جمع کرد. کیت را مامور ارائه‌ی گزارش کرد که برای کسی که فقط هجده ماه است به پلیس پیوسته، درخواست سنگینی بود؛ اما ری مطمئن بود کیت از عهده چنین مسوولیتی برمی‌آید.

وقتی ری از نگرانی‌هایش گفت، کیت گفت: «معلومه که می‌تونم! هر باری که مطلبی داشتم، می‌تونم بیام پیش تو. نه؟»

ری گفت: «هر وقت که باشه. بریم بعد از کار نوشیدنی بخوریم؟م

«فقط سعی کن جلوی منو بگیری.»

آن‌ها هفته‌ای دو یا سه بار بعد از کار با هم قرار می‌گذاشتند تا روی پرونده‌ی تصادف و فرار کار کنند. همان‌طور که پرس‌وجوهای عقب‌افتاده تمام می‌شد، بیش‌تر به جای صحبت درباره‌ی تصادف، درباره‌ی زندگی شخصی‌شان حرف می‌زدند. ری هم از این‌که فهمیده بود کیت به اندازه‌ی خودش از حامیان پرشور شهر بریستول است تععجب کرده بود و آنها بعدازظهرهای خوشایند بسیاری از با عزای تنزل رتبه‌ی اخیرشان گذارانده بودند. برای بار اول در چندین سال گذشته، ری حس کرده بود فقط یک شوهر، پدر و حتا افسر پلیس نیست؛ او ری است.

ری مواظب بود که در ساعات اصلی کارش روی پرونده‌ی تصادف و قرار کار نکند. مستقیما از دستور رئیس تخطی کرده بود، ولی تا وقتی که در ساعات کاری‌اش روی این پرونده کار نمی‌کرد، دلیلی داشت که رئیسش نمی‌تواند کاری با این موضوع داشته باشد. اگر هم می‌توانستند سرنخی پیدا کنند که به دستگیری راننده منجر بشود، رئیسش ساز دیگری می‌زد. 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دختری دوازده ساله یا زنی پنجاه و چهار ساله؟ اندیشه یکی است

دختری دوازده ساله یا زنی پنجاه و چهار ساله؟ اندیشه یکی است

ظرافت جوجه تیغی داستان ساختمانی است با ساکنینی از طبقه‌ی مرفه که همگی تحصیل‌کرده و از قشر ثروتمند جامعه هستند. در بین این‌ها زن سرایدار است که راوی و شخصیت اول داستان است. در صفحات اولیه‌ی کتاب، پیش از آن‌که معلوم شود راوی زنی سرایدار و مسن است؛ داستان با برخورد پسرکی نوجوان با رنه آغاز می‌شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات میلکان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..