لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

رستگاری یک قدیسه

نویسنده:
کیگو هیگاشینو

رستگاری یک قدیسه دومین جلد از مجموعه کتاب‌های نویسنده ژاپنی، کیگوهیگاشینو، است. طبیعت مینیمالیستیک ژاپنی در این اثر مشهود است، اما این ساده نویسی هیگاشینو را در رمز آلود کردن سیر داستان و به هیجان آوردن مخاطب با هیچ مشکلی روبه رو نکرده است. نویسنده در رستگاری یک قدیسه به آسانی ذهن مخاطب را به بازی می‌گیرد و احساسات را در تقابل با تفکر منطقی قرار می‌دهد. پوشتاكا ماشیبا مردی است جوان، موفق و خودپسند که مدت چندانی از ازدواجش نمی‌گذرد. او که با دقت سال‌های بسیاری را برای طرح ریزی نقشه زندگی خود صرف کرده، به نحوی غیر منتظره به قتل می‌رسد. کارآگاه اداره پلیس توکیو، کوساناگی، پرونده را به عهده می‌گیرد. یوشتاکا در آستانه ترک زندگی مشترکش بوده، بنابراین همسرش، آیانه، می‌تواند متهم باشد؛ اما او عذری موجه و راستین برای متقاعد کردن اداره پلیس دارد؛ عذری بی‌نقص مبنی بر اینکه قتل کار او نبوده است. کوساناگی که به نحوی مسحور شده به نظر می‌رسد، آیانه را باور دارد. اوتسومی، دستیار باهوش و تازه کار کوساناگی، طوری دیگر فکر می‌کند؛ پس اوتسومی بدون اطلاع کوساناگی با یوکاوا، کارآگاه گالیله، تماس می‌گیرد. حتی مغز بی‌نظیر یوکاوا هم در حل این پرونده با مشکلاتی شود که خود یوکاوای باهوش هم به ظرافت و هوشمندی قاتل اقرار می‌کند.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 احتمالا گم شده‌ام

احتمالا گم شده‌ام

کتاب احتمالا گم شده‌ام اولین اثر سارا سالار است. این رمان در سال 1387 توسط نشر چشمه منتشر شد و مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. سارا سالار برای این کتاب برنده‌ی جایزه‌ی هوشنگ گلشیری شد. احتمالا گم شده‌ام به زبان‌های مختلف، نظیر آلمانی، ایتالیایی و انگلیسی ترجمه شده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چترنگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد عباس آبادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر