لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

راهنمای موسیقی دانان جوان

نویسنده:
ایمی نیتن

این کتاب با واقع بینی تحسین برانگیزی از ورود نابهنگام به ورطه‌ی مفاهیم فلسفی و زیبایی شناسانه امتناع کرده و پذیرفته است که موسیقی بالاخص در مفهوم نوازندگی پیش از هر چیز یک مهارت است؛ مهارتی که در عین وفاداری کامل به فرهنگ و هنر پهلو می‌زند به نوعی تخصص ورزشی از این رو راهنمای موسیقیدانان جوان جوری پیش می‌رود که گویی قرار است به ورزشکاران مشتاق پیش آگاهی‌هایی بدهد برای حضور موفق‌تر در باشگاه و لذت بردن بیشتر از پیشرفت‌شان.

کتاب موفق می‌شود نشان بدهد که مسیر برای حرفه‌ای‌ها و نوآموزان همیشه کمابیش یکسان بوده است و هر دو گروه با موضوعاتی بیش و کم مشابه دست به گریبان بوده‌اند جامعه‌ی آماری کتاب دقیق فکر شده و از اساس بدون هیچ پیش داوری طرح ریزی شده و از این رو با صداقتی مثال زدنی اکثر مشکلات پایه‌ای را کشف کرده و راه‌های برون رفت از آنها را پیشنهاد می‌دهد اگرچه نام کتاب لغت «جوان» را یدک می‌کشد بی‌تردید میتوان ادعا کرد برای هر موسیقی‌دانی از هر گروه سنی کارآ و خواندنی است، چون به همان نسبت که می‌تواند برای هنرجویان نکته‌های بدیع و تازه‌ای را پیش پا بگذارد این قابلیت را هم دارد که برای هنرآموزان و استادان نیز واجد مفاهیمی تیزبینانه باشد که راه و رسم آموزش را آسان‌تر کند.

پشت جلد

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هایکو شعر ژاپنی از آغاز تا امروز

هایکو شعر ژاپنی از آغاز تا امروز

«در این لحظه نه چیزی هست که به هستی درآید و نه در آن چیزی هست که از هستی رهایی یابد، پس زاد و مرگی نیست که پایان یابد. از این رو، لحظه‌ی حال، آرامش مطلق [نیروانه] است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه,گیلگمش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..