لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دیگر آمریکایی ها

نویسنده:
لیلا لعلمی

خانه‌ی کوچک زیبایی بود با دو صندلی چوبی در ایوان، آونگی بادی که از سقف آویزان بود و نرده‌ای چوبی دور حیاط. فيرو اسمش را گذاشته بود مزرعه. وقتی از بولینگ برمی‌گشتیم، می‌گفت وقت بازگشت به مزرعه شده. طوری می‌گفت که انگار نگران زود برگشتن است، در حالی که چشمانش از فکر بودن با همسری تازه و حضور در خانه‌ای جدید برق می‌زد. موستانگ کوپه‌ی نو ولی درب‌وداغون در ماشین‌رو دیده می‌شد. همه جایش ضربه خورده، فرو رفته یا خراش برداشته بود. یکی از آینه‌های بغل به گودالی از شیشه‌ی شکسته بدل شده بود که نور ماه را پخش می‌کرد. اسم فیرو به‌تازگی از روی صندوق پستی پاک شده و ردی محو و خاکستری به جا گذاشته بود. ورودیِ باریک آسفالت را طی کردم و در زدم.

از آن سو صدای کنار رفتنِ چشمی آمد. کسی نگاه کرد و بعد مکث کرد. بالاخره در باز شد. مِری پرسید: «اینجا چی کار می‌کنی؟»

چشمانش مثل موهایش سرخ بود. بلوز آستین‌کوتاه سفیدی به تن داشت و خالکوبی بازویش دیده می‌شد. مرگ بهتر از ننگ است. برای خوشامدگویی به فیرو خالکوبی کرده بود، هدیه‌ای برای سربازی که برمی‌گشت، اما فیرو از آن متنفر بود. از مِری پرسیده بود چرا پوست زیبایش را خراب کرده.

«تو خوبی؟»

صفحه ۷۶

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 داستان خیانت و فاجعه

داستان خیانت و فاجعه

دزد پادگان مملو از غم و اندوه و ناامیدی وعصبانیتی است که در تک تک حالت‌های شخصیت‌ها نمود دارد. کتابی دربارۀ فاجعه و خیانت که کوتاه بودن آن عاملی است که می‌توان با خواندنش یک شب دل‌پذیر را گذراند.  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی بیتا ابراهیمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..