× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دروغ های کوچک بزرگ

نویسنده: لیان موریاتی

یا آیا مادرهای‌شان آنها را به نحوی شکسته بودند؟ ژان و اِیلین کوتوله‌های شیرینی بودند با صداهای بچگانه‌ی یکسان، خنده‌های طنین‌دار و گونه‌هایی زیبا. از آن دسته زنانی که بسیار مطیع و فروتن به‌نظر می‌آمدند؛ اما اصلا این‌طور نبود.

از آن دسته زنانی که آن دسته مردهای موفق را به خود جذب می‌کردند که همه روزه به مردم شیوه‌های زندگی یاد می‌دادند و وقتی خودشان به خانه می‌آمدند، درست همان کاری را که خانم‌شان می‌گفت، انجام می‌دادند.

شاید مشکل همین‌جا بود. سلست و النی فاقد این ترکیب عجیب و غریب شیرینی و قدرت بودند. آنها فقط دخترهایی معمولی بودند. آنها نمی‌توانستند مثل ژان و ایلین نقش‌هایی را که مختص خودشان بود، روی روان پسرهای‌شان ایجاد کنند. پری و ساکسون، هر دو این اشکالاتی را مایه‌ی تاسف بود در خودشان قدرت بخشیده بودند. اما کاری که ساکسون با جین کرده بود، بسیار بدتر از کارهایی بود که پری تابه‌حال انجام داده بود.

پری بداخلاق بود، همین. زود جوش می‌آورد و به سرعت عصبانی می‌شد. استرس کار و تحولی که در این همه سفرهای خارجی نصیبش می‌شد، او را بدخلق کرده بود.

البته که نمی‌شد  توجیه کرد. اما قابل‌درک بود. بدنهاد نبود. شیطان نبود. النی بیچاره بود که ندانسته با چنین مردی شیطان‌صفت ازدواج کرده بود.

صفحه 268

قیمت: 30,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پیشنهاد نویسندگان بزرگ؛ میدل مارچ

پیشنهاد نویسندگان بزرگ؛ میدل مارچ

وبسایت لیت‌هاب با بررسی گفت‌وگوها و یادداشت‌های بسیاری از نویسندگان بزرگ فهرستی تهیه کرده است از کتاب‌هایی که این نویسندگان بیش از همه خواندنشان را پیشنهاد کرده‌اند. این پیشنهادها را در «آوانگارد» دنبال کنید. هر پیشنهاد با توضیح مختصری دربارۀ کتاب و نام پیشنهاد دهندگان آن همراه است. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 شازده حمام  (جلد اول و دوم)

شازده حمام (جلد اول و دوم)

80,000 تومان
 درباب حکمت زندگی

درباب حکمت زندگی

ناموجود
 كجا ممكن است پیدایش كنم

كجا ممكن است پیدایش كنم

21,000 تومان
 ظرافت جوجه تیغی

ظرافت جوجه تیغی

ناموجودSome text some message..