لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

درباره عکاسی | نشر حرفه نویسنده

نویسنده:
سوزان سانتاگ

یادداشت نویسنده

همه چیز با یک مقاله شروع شد ـــ مقاله‌ای در باب برخی مسائل اخلاقی و زیباشناختی‌ای که به سبب حضور همیشگی عکس‌ها به وجود آمده بودند؛ اما رفته رفته هر چه بیشتر به عکس‌ها اندیشیدم، آن‌ها هم در نظرم پیچیده‌تر و معنادارتر شدند. همین شد که یک مقاله به مقاله دیگری انجامید، و آن هم (در کمال تعجب) به یکی دیگر، و الی آخر ـــ مقالاتی متوالی در باب معنا و سیر تحول عکس‌ها ـــ تا جایی که مبحثی که در مقاله اول طرح ریزی شده بود و در مقالات بعدی به اثبات رسیده و حتی به چالش کشیده شده بود، دیگر می‌توانست به شکلی نظری‌تر جمع بندی شود و بسط پیدا کند؛ و سر آخر هم به اتمام برسد. این مقالات اولین بار (در قالبی متفاوت تر) در بخش معرفی کتاب‌های نیویورک به چاپ رسید، و اگر سردبیران آنجا، دوستانم رابرت سیلورز و باربارا ایستاین، از دل مشغولی من نسبت به عکاسی حمایت نمی‌کردند، احتمالا این مقالات هرگز نوشته نمی‌شدند. از آنها و هم از دوست دیگرم دان اریک لیواین، به خاطر مشاوره های صبورانه و کمک‌های بی دریغش، سپاس گزارم.

سوزان سانتاگ

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 حرفه: نویسنده، کتاب خوان، رویا پرداز

حرفه: نویسنده، کتاب خوان، رویا پرداز

سوزان سانتاگ Susan Sontag نویسنده، فیلم‌ساز، فیلسوف، معلم و فعال سیاسی در ۱۶ ژانویه ۱۹۳۳ در نیویورک به دنیا آمد، پدرش جک روزنبلات و مادرش میلدرد جاکبسون هر دو لیتوانی تبار و یهودی بودند. اولین مجموعه‌ متون جدی او در« علیه تفسیر» در ۱۹۶۴ چاپ شد، معروف‌ترین مقاله در بین نوشته‌های این کتاب « درباره‌ی کمپ » بود که سونتاگ پیشتر و در مجله « پارتیزان ریویو » آن را چاپ کرده بود و مورد توجه عموم و تحسین منتقدان قرار گرفته بود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات حرفه نویسنده
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سوزان سانتاگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرشید آذرنگ
مشاهده همه arrow iconSome text some message..