× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

داستانها و قصه ها

نویسنده:
مجتبی مینوی

عمر دوباره آدمی نوشته و گفته اوست که به اخلاف می‌رسد و یاد او را در اذهان تازه می‌دارد؛ و غالب این نوشته‌ها که اکنون در این مجلد آمده است خود نیز وارد مرحله عمر دوباره می‌گردد زیرا که پیش ازین در مجلات مختلف منتشر شده بود. بدین دو سبب بود که به پیشنهاد یکی از دوستان ارجمند عنوان یکی از قصه‌های مندرج در این جلد اول را عنوان کلیة سلسلة گفتارها و نوشته‌ها قرار دادم.

بعضی از اینها نمونه‌هائی است از ادبیات مشرق و مغرب که به طریق ترجمه با اقتباس یا تلخيص یا تجدیدتحریر، بنده بازگو کرده‌ام و چندتائی هم انشای خود بنده است. اگر در سبك‌تحریر این مجموع دقت شود ملحوظ خواهد شد که تنوع دران همان اندازه است که در سبك نوشته‌های اصلی موجود بوده است، از انشائی به‌سبك ادبی بلیغ تا تحریر ساده‌ای نزديك به زبان تقریر و مکالمة عادی. روی سخن در این نوشته‌ها با خوانندگان عاری از تخصص بوده است و سعی شده است طوری انشا شود که هر جمله‌ای به مجرد خوانده‌شدن مفهوم گردد و عدة هرچه بیشتری بدون زحمت و احتياج به تدبر بسیار آنها را ادراك کنند. 

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شما که غریبه نیستید

شما که غریبه نیستید

روستای ما قهوه‌خانه نداشت، عوضش بازار داشت که میان ده بود. چند تا دکان بقالی و آهنگری و قصابی دم حمام و مسجد بود که ما به آن بازار می‌گفتیم. صبح‌ها و عصرها پیرمردها دم دکان‌ها گوش تا گوش می‌نشستند و باب کیف از زمین و زمان و آسمان حرف می‌زدند و شعر می‌خواندند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..