× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

داستانها و قصه ها

نویسنده: مجتبی مینوی

عمر دوباره آدمی نوشته و گفته اوست که به اخلاف می‌رسد و یاد او را در اذهان تازه می‌دارد؛ و غالب این نوشته‌ها که اکنون در این مجلد آمده است خود نیز وارد مرحله عمر دوباره می‌گردد زیرا که پیش ازین در مجلات مختلف منتشر شده بود. بدین دو سبب بود که به پیشنهاد یکی از دوستان ارجمند عنوان یکی از قصه‌های مندرج در این جلد اول را عنوان کلیة سلسلة گفتارها و نوشته‌ها قرار دادم.

بعضی از اینها نمونه‌هائی است از ادبیات مشرق و مغرب که به طریق ترجمه با اقتباس یا تلخيص یا تجدیدتحریر، بنده بازگو کرده‌ام و چندتائی هم انشای خود بنده است. اگر در سبك‌تحریر این مجموع دقت شود ملحوظ خواهد شد که تنوع دران همان اندازه است که در سبك نوشته‌های اصلی موجود بوده است، از انشائی به‌سبك ادبی بلیغ تا تحریر ساده‌ای نزديك به زبان تقریر و مکالمة عادی. روی سخن در این نوشته‌ها با خوانندگان عاری از تخصص بوده است و سعی شده است طوری انشا شود که هر جمله‌ای به مجرد خوانده‌شدن مفهوم گردد و عدة هرچه بیشتری بدون زحمت و احتياج به تدبر بسیار آنها را ادراك کنند. 

مقدمه

قیمت: 30,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت یک روزه ادیسه

هجرت یک روزه ادیسه

رمانِ اولیس را شاهکار ادبیات مدرن خوانده‎اند. رمانی که به درون ذهنیّت فرد فرو می‎رود و می‎خواهد او را با همه‎ جنبه‎هایش، ذهنیّات و ویژگی‎های زشت و زیبا نشان ‎دهد. همچنین در این کتاب می‌توان به خوبی  مفاهیم هجرت را واکاوی کرد:  بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 فصل نان

فصل نان

7,500 تومان
 همه ی افق

همه ی افق

7,000 تومان
 دریاروندگان جزیره آبی تر

دریاروندگان جزیره آبی تر

38,000 تومان
 حكایت عشقی بی قاف بی شین بی نقطه

حكایت عشقی بی قاف بی شین بی نقطه

7,000 تومانSome text some message..