لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جنایت و مکافات | نشر خوارزمی

نویسنده:
فیودور داستایفسکی

داستایفسکی بر خلاف گوته و بسیاری از بزرگان هرگز نکوشید بین افکار و احساسات متناقض خود هماهنگی و آرامش ایجاد کند یا تخم بدی و هوسها را در خود بکشد، بلکه آن را از راه کنجکاوی تقویت می‌کرد، تا مشخصات دنیای شیطانی را به همان اندازه ادراک و احساس کند که عالم پاک و پرصفای دیانت واقعی را. از هر آشنایی و پیشامدی توشه‌ای برای پژوهشهای تازه خود می‌اندوخت و به‌هیچ خوشی و کامیابی آنقدر دل نمی‌بست که بدان قناعت کند و از تجسسات نو خود چشم بپوشد. آشنایی با پتراشفسکی و با افکار سوسیالیستی که در بین گروه او و سایر جوانان پیشرو آن دوره متداول بود، بازداشت و محکومیت و گذراندن دقایق قبل از اعدام، ده سال زندان و همخانه‌شدن با شرورترین جانیان، بیماری صرع و مرگ عزیزترین کسانش، هجوم طلبکاران، بی‌سامانی و سرگشتگی چندساله در شهرهای اروپا، همة اینها بر تجربه‌های او افزود و روح بلندپروازش را برای ایستادگی در مقابل پیشامدهای گوناگون مقاومتر و نیرومندتر ساخت. گفتی آنچنان سرنوشت خارق‌العادة پر از جور و محنت بدان دلیل برای او مقدر شده بود تا نیرو و عظمت روحش آشکار گردد.

صفحه ۱۰

مروری بر کتاب جنایت و مکافات نوشته‌ی فیودور داستایفسکی

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 مواجهه خیر و شر در جوامع غیر انسانی

مواجهه خیر و شر در جوامع غیر انسانی

کتاب ابله یکی از مهم‌ترین آثار داستایوفسکی است که درون‌ مایه‌های بسیار زیادی می‌توان برای آن نقل کرد. بسیاری ابله را یک اثر اتوبیوگرافی می‌دانند که با داستان اعدام و زندگی او در سوئیس پیوند دارد. علاقمندان به داستایوفسکی آثار او را معمولا به دلیل درون‌مایه‌های کم نظیر فلسفی و یا به دلیل جذابیت‌های روایی و داستانی که دارد مطالعه می‌کنند. ما تلفیقی از این دو نگرش را برای معرفی این کتاب در نظر گرفته‌ایم. بیشتر بخوان
 سروش حبیبی، معرّفِ ناشناخته‌ها

سروش حبیبی، معرّفِ ناشناخته‌ها

سروش حبیبی آثار بسیاری را از زبان‌های فرانسوی، آلمانی، روسی و انگلیسی به فارسی برگردانده است. از محاسن این مترجم تعداد قابل توجه آثاری است که ترجمه کرده؛ به طوری که در یک سال کتاب‌های بسیاری از وی منتشر شده و اغلب همکاری‌های او با نشریات برجستۀ فارسی است. در این بخش ابتدا به معرفی چند نمونه از ترجمه‌های برجسته‌ی او می‌پردازیم و سپس فهرستی به‌نسبت جامع از کارنامه‌ی کاری او ارائه می‌دهیم؛ اگر کتابی با برگردان او خواندید و مورد پسندتان واقع شد، مراجعه به آن در انتخاب‌های بعدی، یاری‌رسان شما خواهد بود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم فیودور داستایفسکی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهری آهی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..