لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جشن بی معنایی

نویسنده:
میلان کوندرا

بیست و چهار کبک

پس از روزهای بلند و خسته‌کننده، استالین دوست داشت باز هم اندکی در کنار همراهانش بماند، تنی بیاساید و چند داستانکی از خاطراتش را برای آن‌ها تعریف کند. مثلاً این داستان:

روزی، تصمیم می‌گیرد به شکار برود. کُت کهنه‌ای برتن می‌کند و کفش‌های کوهنوردی به پا، تفنگی لوله بلند برمی‌دارد و سیزده کیلومتر گز می‌کند. آن‌گاه، خود را رو به روی درختی می‌بیند که کبک‌هایی روی شاخه‌هایش نشسته‌اند. می‌ایستد و می‌شمردشان. بیست و چهار کبک. اما بدتر از این نمی‌شود! فقط دوازده فشنگ همراه خودش آورده! تیر در می‌کند، دوازده‌تای‌شان را می‌کشد و برمی‌گردد، از نو سیزده کیلومتر گز می‌کند تا به خانه برسد و دوازده فشنگ دیگر بردارد. دوباره سیزده کیلومتر گز می‌کند تا به کبک‌هایی برسد که همچنان بر همان شاخه نشسته‌اند. پس همه را می‌کشد... 

چارلز از کالیبان که می‌خندید، پرسید: «از این داستان خوشت آمده؟»

كاليبان گفت: «اگر واقعاً استالین این داستان را برایم تعریف کرده بود، برایش کف می‌زدم! اما تو این داستان را از کجا آورده‌ای؟»

صفحه ۲۹

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دست‌هایش می‌لرزیدند

دست‌هایش می‌لرزیدند

- اندوه کسانی که ضربه خورده‌اند... آن‌ها که می‌مانند، به شکوه و ناله آن‌ها گوش می‌دهیم، تسلی‌شان می‌دهیم، اما آن‌ها که می‌روند؟با عصبانیت گفتم: - خُب آن‌ها دیگر چه می‌خواهند، تاج بر سرشان بگذاریم؟ دلداری‌شان دهیم؟!- گوشش به من نبود. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم میلان کوندرا
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی الهام دارچینیان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..