لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جامعه فرسودگی: جامعه شفافیت

نویسنده:
بیونگ چول هان

کتاب حاضر ترجمه‌ای است از دو کتاب جامعه فرسودگی و جامعه شفافیت که بیونگ چول هان، فیلسوف نوظهور کره‌ای آلمانی، آنها را به صورت دو کتاب مستقل در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ نوشته است. دغدغه اصلی او روشن ساختن دگرگونی‌هایی است که در گذار از جامعه پساصنعتی به جامعه دیجیتال با آنها روبه رو هستیم. آثار بیونگ چول هان ترکیبی از مسائل ملموس و روزمره و دیدگاه‌ها و بصیرت‌های عمیق فلسفی‌اند، آثاری که در مدت کوتاهی به بیش از بیست زبان ترجمه شده و او را به یکی از مشهورترین فیلسوفان امروزی بدل ساخته است. کتاب ساختارشکن جامعه فرسودگی درباره آسیب‌های اصلی زندگی در عصر دیجیتال است. به نظر هان، افسردگی، اختلال شخصیت مرزی، سندرم فرسودگی و نظایر آنها صرفاً عارضه‌هایی شخصی و روانی نیستند، بلکه برآمده از ساختار جامعه امروزی‌اند. کتاب جامعه شفافیت به چهره دیگری از چنین جامعه‌ای نگاه می‌کند: دسترسی آزاد به اطلاعات در جامعه دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارد، اما آدم‌های این جامعه خود نیز تحت مشاهده دائم هستند؛ هان توضیح می‌دهد که چگونه جامعه شفافیت مدار بـه جامعه کنترل محور تبدیل خواهد شد.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جستارهایی در باب عشق

جستارهایی در باب عشق

«دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به جایی نمی‌رساند.» به‌عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ترجمان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم بیونگ چول هان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد معماریان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..