لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

تمساح

نویسنده:
فیودور داستایفسکی

سیزدهم ژانویه‌ی امسال، در سال هزاروهشت صدوشصت وپنج، در ساعت دوازده و سی دقیقه‌ی نیمروز، پلنا ایوانوونا ، همسر ایوان مانویچ، دوست فرهیخته، همکار و تا حدودی خویشاوند دور من، میل کرد به تماشای تمساحی برود که در تیمچه، در ازای بهایی مشخص، به نمایش گذاشته شده بود. ایوان ماتویچ که بلیت سفر خارج را در کیسه داشت (سفری بیشتر برای رفع کنجکاوی و نه برای درمان بیماری) و از همین رو در مرخصی اداری به سر می‌برد و درنتیجه، آن روز صبح کاملا فارغ بال بود، نه تنها مانع میل طاقت سوز همسرش نشد که خود نیز در آتش کنجکاوی گرفتار آمد و رضایتمندانه گفت: «ایده‌ی بی‌نظیری است. به تماشای تمساح می‌رویم. پیش از راهی شدن به سمت اروپا، بهتر است همین جا با ساکنان بومی‌اش آشنا شویم.» با گفتن این سخن، دست در دست همسرش، بی‌درنگ روانه‌ی تیمچه شد.

صفحه ۲۱

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 قدم کوچکِ نویسنده‌ی بزرگ: بیچارگان

قدم کوچکِ نویسنده‌ی بزرگ: بیچارگان

داستان درحقیقت در یک دایره چنین گردشی دارد: از نامه‌نگاری‌های ساده و گزارش روزمره شروع می‌شود و همزمان با اوج گرفتن عواطف با مشکلات اغلب مادی و بعضاً معاشرتی به اوج می‌رسد و با کاهش این مشکلات و البته ازدواج دختر و سفر اجباریِ او به نقطه اولیه باز می‌گردد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم فیودور داستایفسکی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی بابک شهاب
مشاهده همه arrow iconSome text some message..