لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ترس و لرز | نشر قطره

نویسنده:
آملی نوتومب

فکر نکنید که زن ژاپنی یک قربانی است، ابداً. بين زن‌های کره‌ی زمین، جزو بداقبال‌ترین محسوب نمی‌شود. قدرت بی‌نظیری دارد و من یکی خوب می‌دانم چه می‌گویم.

اگر باید زن ژاپنی را تحسین کرد، و حتماً هم باید این کار را کرد، به‌خاطر این است که خودش را نمی‌کشد. از همان بدو کودکی بر ضد همه‌ی آرمان‌هایش توطئه می‌شود. در درون مغزش گچ می‌ریزند: «اگر در سن بیست و پنج سالگی هنوز شوهر نکرده باشی، باید از این بابت از خجالت آب شوی.»، «اگر بخندی، بی‌شخصیتی.»، «اگر چهره‌ات که احساسی را بروز دهد، جلف هستی.»، «اگر اسمی از موهای تنت به زبان آوری، مستهجن هستی.»، «اگر پسری در ملأ عام گونه‌ات را ببوسد، فاحشه‌ای.»، «اگر با اشتها غذا بخوری، حیوانی.»، «اگر از خواب لذت ببری گاوی.)، وغيره.

این تعالیم، به ظاهر بیش‌تر به شوخی می‌ماند، ولی ذهن و روح آدم را جریحه‌دار می‌کند. زیرا در واقع، آن‌چه این تعالیم متعصبانه به زن ژاپنی القا می‌کند این است که نباید هیچ آرزوی والایی داشته باشد. امید نداشته باش که به لذت دست یابی، زیرا لذت تو را از بین خواهد برد. آرزوی عاشق شدن را در سر نپروران، زیرا استحقاقش را نداری؛ تازه آن‌هایی که قرار است عاشقت شوند تو را به خاطر تصویر مجازيت دوست دارند، نه به خاطر خودت. امید نداشته باش که زندگی چیزی به تو اضافه کند، زیرا با هر سالی که می‌گذرد چیزی هم از تو کاسته می‌شود. حتی امید ساده‌ی آرامش را از سر به در کن، زیرا دلیلی ندارد که آرام و قرار گیری.

صفحه ۶۳

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 نقابش لبخند می‌زد ولی تَنَش به نظر شکسته می‌آمد

نقابش لبخند می‌زد ولی تَنَش به نظر شکسته می‌آمد

میرا داستان اسارت آدمی است. این کتاب که به استناد مقدمه‌اش می‌توان آن را جزو داستان‌های پیشگویانه (آینده‌نگر) و علمی-تخیلی دانست، حاملِ روایت سرزمینی عجیب است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آملی نوتومب
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی شهلا حائری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..