لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

تابوت تهی

نویسنده:
آلبرتو باررا تیسکا

زنگ تلفن سکوت شب را شکست. 

میگل سانابریا صدا را نشنید. دستشویی بود، مسواک می‌زد. بئاتریس، زنش، که در سالن تلویزیون نگاه می‌کرد، بدون چشم برداشتن از صفحه تلویزیون، فریاد زد، «تلفن...» تا او را خبر کرده باشد. کلمه "تلفن“ همچون پاره سنگی از راهرو گذشت و به او رسید. سانابریا تلفن را جواب داد. ولاديمير"، برادرزاده‌اش، پشت خط بود، بی‌قرار و عصبی؛ طوری حرف می‌زد انگار کلمات به زور از دهانش بیرون می‌آیند. گفت: «باید همدیگر را ببینیم.» سانابریا پاسخ داد: «کی؟» ولادیمیر گفت: «در اولین فرصت ممکن.» سانابریا پرسید: «اتفاقی افتاده ؟ فوری است؟» ولادیمیر پاسخ داد: «بله، خیلی فوری است. همین حالا از هاوانا رسيده‌ام. هواپیما تازه نشسته است.» سانابریا دیگر چیزی نگفت.

صفحه ۱۷

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شما که غریبه نیستید

شما که غریبه نیستید

روستای ما قهوه‌خانه نداشت، عوضش بازار داشت که میان ده بود. چند تا دکان بقالی و آهنگری و قصابی دم حمام و مسجد بود که ما به آن بازار می‌گفتیم. صبح‌ها و عصرها پیرمردها دم دکان‌ها گوش تا گوش می‌نشستند و باب کیف از زمین و زمان و آسمان حرف می‌زدند و شعر می‌خواندند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ جاوید
مشاهده همه arrow iconSome text some message..