لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

تائوته چینگ: طریق و فضائل آن

نویسنده:
لائودزو

نیک‌کرداری و درست‌کرداری در مرحله تقابل بین ثنویّت درستی و نادرستی و نیکی و بدی ظهور می‌کند، در حالی که مبدء ورای هرگونه ثنویّت است؛ لذا فقط با تضعیف تائو در مرحلة اعلای آن است که این ثنویّت پدید می‌آید.

بندهای بعدی ادامة بحث دربارة ظهور این ثنویّت در قلمروهای دیگر است؛ لذا می‌فرماید فقط با ابراز زرنگی و هوشمندی است که وجود مقابل آن یعنی زشتی و پلیدی و بدکاری امکان‌پذیر می‌شود.

روابط شش گانة خانواده در فرهنگ چینی عبارت است از پدر - پسر، برادر بزرگتر - برادر کوچکتر، شوهر و همسر او. اگر هماهنگی آنها از بین برود، آن وقت پسران خلف بوجود می‌آیند؛ چون اگر اولاد ناخلف وجود نمی‌داشت، تمایزی دیده نمی‌شد که فرزندی خلف بين اولاد مشخّص و دیده شود.

صفحه ۸۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هفته‌ی چهل و چند

هفته‌ی چهل و چند

دیوار چین طولانی‌تر از چیزی بود که در عکس‌ها دیده بودم. شکوه و غم را یک‌جا ریخت توی دلم. میان طبیعت سبز و بکر راه خودش را باز کرده بود و رفته بود بالا. پایم را که روی اولین پله‌ی سنگی گذاشتم، سنگینی تاریخ انسانی‌اش آوار شد روی شانه‌هایم. دستم را گذاشتم روی شکمم. «شکوفه‌ی سیب، این‌جا رو یادت بمونه.» یادش نمی‌ماند. بعدها که دنیا می‌آمد و عقل‌رس می‌شد، باید می‌نشستم و دخترک یا پسرک را می‌نشاندم روی پاهایم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon به قلم لائودزو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..