لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بهترین داستان های کوتاه جیمز جویس

نویسنده:
جیمز جویس

این بار دیگر امیدی به زنده ماندن او نداشتم، سکته سوم بود. شب‌های پیاپی از کنار آن خانه گذشته. بودم (دوران تعطیلات بود) و چشم به مربع روشن پنجره دوخته بودم و شب‌های پیاپی دیده بودم مثل هر شب، با نور ضعیف و یکسانی روشن است. فکر کردم که اگر او مرده باشد سایه شمع‌ها را روی پرده تاریک می‌بینم چون می دانستم که بالای سر مرده دو شمع می‌گذارند. بارها به من گفته بود: «دیگر چیزی به عمر من در این دنیا نمانده.» و من فکر کرده بودم که بی‌پایه است. حالا می‌دانستم که حقیقت داشته. هر شب که به پنجره خیره می‌شدم کلمه فلج را آرام زیر لب زمزمه می‌کردم. این کلمه مثل میل بسیطه در هندسه اقلیدس یا بیع مقام د تعلیمات دینی طنین عجیبی در گوشم داشته.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 وفادار به سنت پدر، وداع با اسلحه

وفادار به سنت پدر، وداع با اسلحه

ارنست همینگوی Ernest Hemingway در بیست ماه اول حضور در پاریس، نزدیک به 100 داستان نوشت؛ اما همسرش یک چمدان پر از نسخه‌های خطی او را گم کرد. سال بعد، اولین کتاب همینگوی منتشر شد که از شامل دو داستانی بود از ماجرای گم شدن چمدان نجات پیدا کرده بود. پس از آن، کتاب‌های او یکی پس از دیگری منتشر شد و تحسین قابل توجهی دریافت کرد. خواندن کتاب بزرگ گتسبیفیتزجرالد باعث شد تا همینگوی نوشتن رمان را آغاز کند و خورشید همچنین می‌دمد خلق شد بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جیمز جویس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد گلشیری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..