× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بلک بری هملت

نویسنده:
ویلیام پاورز

این کتاب حکایت یک آرزو و یک تمناست. آرزویی برای یافتن فضایی بزرگ و آرام که ذهن در آن بتواند آزادانه بگردد. همه می‌دانیم چنین مکانی چه حال و هوایی دارد و می‌دانستیم چگونه به آنجا برسیم. ولی اخیراً برای پیدا کردنِ چنین جایی به زحمت افتاده‌ایم.

مانند مردم در داستانی که اکنون خواندیم، در دنیایی زندگی می‌کنیم که در آن همه همیشه با هم ارتباط دارند. بی‌اغراق، ما در اتاقی نیستیم که از زمین دور می‌شود، ولی قطعاً در مکانی جدیدیم و فناوری است که ما را به اینجا آورده است. اتاق ما فضای دیجیتال است و ما از طریق صفحات دیجیتال خود دست بر شانة هم می‌زنیم. امروزه ما فقط چند ضربه از میلیون‌ها انسان دیگر و اطلاعات و عوامل محرک دیگر فاصله داریم و به نظر می‌رسد خانواده و دوست، کار و بازی، اخبار و فکر و عقیده و گاه همة آن چیزها که برای ما مهم‌اند، به این اتاق دیجیتال منتقل شده‌اند. به این ترتیب، روزهای خود را اینجا می‌گذرانیم و غرق در ارتباطات بی‌شمار می‌شویم.

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هفته‌ی چهل و چند

هفته‌ی چهل و چند

دیوار چین طولانی‌تر از چیزی بود که در عکس‌ها دیده بودم. شکوه و غم را یک‌جا ریخت توی دلم. میان طبیعت سبز و بکر راه خودش را باز کرده بود و رفته بود بالا. پایم را که روی اولین پله‌ی سنگی گذاشتم، سنگینی تاریخ انسانی‌اش آوار شد روی شانه‌هایم. دستم را گذاشتم روی شکمم. «شکوفه‌ی سیب، این‌جا رو یادت بمونه.» یادش نمی‌ماند. بعدها که دنیا می‌آمد و عقل‌رس می‌شد، باید می‌نشستم و دخترک یا پسرک را می‌نشاندم روی پاهایم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..