× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

برای فرداها متشکرم

نویسنده:
والری تریرویلر

وقتی زندگی‌ام زیر و رو شد، فِرِد از من فاصله نگرفته بود. مثل برادر دنبال این بود که از من حمایت کند و تا آن‌جا پیش رفت که خانة تابستانی‌اش را به‌م پیشنهاد داد تا از عشق‌های پنهانی‌ام محافظت کنم. من همیشه به او اعتماد کامل داشتم. حتی تصور می‌کنم برای توصیف اعتمادم کلمة مناسب وجود ندارد. 

من از روزنامه‌نگاری سیاسی منع شدم، اما او همکارم ماند، من خطر می‌کردم و با او دربارة پیش‌بینی‌ها و تفسیرهایم حرف می‌زدم. او آن‌ها را پیش خودش نگه می‌داشت.

وقتی مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۲، پیروزی فرانسوا اولاند، و الیزه از راه رسید، فِرِد از توطئه‌هایی که علیه من می‌شد آگاهم کرد. رفاقت بر روزنامه‌نگاری پیشی گرفت. چیزهایی وجود داشت که نمی‌خواست تلفنی به من بگوید. او به وجود «مراکز توطئه» باور داشت. ما مثل دو معشوق، که هرگز نبودیم، در محل‌های مخفی با هم قرار می‌گذاشتیم.

من با فِرِد روزنامه‌نگار مصاحبه می‌کردم و اخبار را در اختیارش می‌گذاشتم. چقدر اس‌ام‌اس رد و بدل می‌کردیم! هرگز به من خیانت نکرد، این اعتماد متقابل قیمتی ندارد. او در همة لحظات سخت زندگی‌ام حضور داشت. 

صفحه ۱۳۶

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «چه بلایی سرم آوردی...چه بلایی رعنا خانم...»

«چه بلایی سرم آوردی...چه بلایی رعنا خانم...»

لابلای هر خوشی یک چیز کوچکی می‌شود پیدا کرد که بزرگش کنی برای همیشه... آسان‌ترینشان خود شما بودی... گفتم با آن برورویی که داری، جوانی و سرخوشی مفرط، تنها نمی‌ماند، خودم را مطمئن کردم که همان وقتی که این فکرها را دارم شما تنها نیستی دیگر... چه شوقی داشتید برای مهمانی و مجلس و گردش... بعدش هی یادم آوردم... آن لبخند توی مهمانی به بهمان.. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ققنوس
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم والری تریرویلر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ابوالفضل الله دادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..