× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

برای فرداها متشکرم

نویسنده: والری تریرویلر

وقتی زندگی‌ام زیر و رو شد، فِرِد از من فاصله نگرفته بود. مثل برادر دنبال این بود که از من حمایت کند و تا آن‌جا پیش رفت که خانة تابستانی‌اش را به‌م پیشنهاد داد تا از عشق‌های پنهانی‌ام محافظت کنم. من همیشه به او اعتماد کامل داشتم. حتی تصور می‌کنم برای توصیف اعتمادم کلمة مناسب وجود ندارد. 

من از روزنامه‌نگاری سیاسی منع شدم، اما او همکارم ماند، من خطر می‌کردم و با او دربارة پیش‌بینی‌ها و تفسیرهایم حرف می‌زدم. او آن‌ها را پیش خودش نگه می‌داشت.

وقتی مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۲، پیروزی فرانسوا اولاند، و الیزه از راه رسید، فِرِد از توطئه‌هایی که علیه من می‌شد آگاهم کرد. رفاقت بر روزنامه‌نگاری پیشی گرفت. چیزهایی وجود داشت که نمی‌خواست تلفنی به من بگوید. او به وجود «مراکز توطئه» باور داشت. ما مثل دو معشوق، که هرگز نبودیم، در محل‌های مخفی با هم قرار می‌گذاشتیم.

من با فِرِد روزنامه‌نگار مصاحبه می‌کردم و اخبار را در اختیارش می‌گذاشتم. چقدر اس‌ام‌اس رد و بدل می‌کردیم! هرگز به من خیانت نکرد، این اعتماد متقابل قیمتی ندارد. او در همة لحظات سخت زندگی‌ام حضور داشت. 

صفحه ۱۳۶

قیمت: 45,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت یک روزه ادیسه

هجرت یک روزه ادیسه

رمانِ اولیس را شاهکار ادبیات مدرن خوانده‎اند. رمانی که به درون ذهنیّت فرد فرو می‎رود و می‎خواهد او را با همه‎ جنبه‎هایش، ذهنیّات و ویژگی‎های زشت و زیبا نشان ‎دهد. همچنین در این کتاب می‌توان به خوبی  مفاهیم هجرت را واکاوی کرد:  بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 آیشمن در اورشلیم (گزارشی در باب ابتذال شر)

آیشمن در اورشلیم (گزارشی در باب ابتذال شر)

ناموجود
 شناخت اساطیر ایران

شناخت اساطیر ایران

43,000 تومان
 یک فنجان چای

یک فنجان چای

18,000 تومان
 هبوط

هبوط

18,000 تومانSome text some message..