لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اصول مهندسی بازاریابی

نویسنده:
گری ال لیلین و دیگران

برخی شرکت‌ها بودجه تبلیغات تجاری خود را به‌صورت اختصاصی هماهنگ می‌کنند تا با هزینه‌های رقبا همخوانی داشته باشد؛ یعنی برابری رقابتی حفظ شود.

دو استدلال از این روش حمایت می‌کنند. یکی اینکه مخارج رقبا نمایشگر خرد جمعی صنعت است و استدلال دیگر اینکه حفظ برابری رقابتی به پیشگیری از بروز جنگ‌های تبلیغات تجاری کمک می‌کند. اما هیچ یک  از این استدلال‌ها قانع‌کننده نیست. هیچ مبنای مستدلی وجود ندارد که ثابت کند رقبا از روش‌های منطقی برای مخارج خود استفاده می‌کنند. برای برخی شرکت‌ها اعتبارات تبلیغات تجاری، منابع، فرصت‌ها و اهداف به قدری متفاوت هستند که بودجه‌های سایر شرکت‌ها رهنمودهای ضعیفی را ارائه می‌دهند. علاوه‌بر این، شواهد اندکی وجود دارد که نشان می‌دهد تخصیص براساس پیگیری برابر رقابتی باعث ثبات هزینه‌های تبلیغات تجاری صنعت می‌شود.

صفحه 234


افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خوشبختی چیست؟

خوشبختی چیست؟

مزیت دیگر لذت‌طلبی – که برای برخی از فیلسوفان جذاب است ولی قطعا نه برای همه‌شان – این است که می‌توان به نحوی قانع‌کننده مدعی شد که لذت معیار ارزش هر چیزی در مقایسه با هر چیز دیگری است. همانگونه که پیشتر به هنگام بحث درباره پروتاگوراس گفتیم، آن چیزهایی به نظر ارزشمند می‌آیند که فرد به شکلی روشمند بتواند مشخص کند آن چیزها هستند که وضع و حال آدمی را در کل خوب و خوش می‌کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات سیته
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی كامبیز حیدرزاده
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر